Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Jaromir Nohavica na inaugurację Chorzowskiego Teatru Ogrodowego

Wielkimi krokami zbliża się Chorzowski Teatr Ogrodowy. Na inaugurację tego wydarzenia, która odbędzie się już 1 sierpnia, zaplanowano koncert Jaromira Nohavicy oraz Roberta Kuśmierskiego.
Jaromir Nohavica na inaugurację Chorzowskiego Teatru Ogrodowego

Już niebawem Jaromir Nohavica powróci po pandemicznej przerwie na inaugurację piętnastego sezonu Chorzowskiego Teatru Ogrodowego. Każdy koncert tego czeskiego barda, kompozytora i poety, to zjawisko nie do zapomnienia, wyjątkowe doświadczenie łączące pokolenia. Będziemy mogli tego doświadczyć już 1 sierpnia na dużej scenie Teatru Rozrywki.

Chorzowski Teatr Ogrodowy to organizowany od 2007 roku letni festiwal artystyczny o charakterze teatralnym, odbywający się początkowo wyłącznie na terenie chorzowskiej Sztygarki. Scena główna znajdowała się w stuletnim Magazynie Ciekłego Powietrza, w cieniu unikatowej i zabytkowej, 42-metrowej żelbetowej wieży szybowej z 1933 roku.

Od 2016 roku wydarzenia ChTO odbywają się na wielu scenach w Chorzowie. Oprócz Sztygarki są to obecnie Teatr Rozrywki, Chorzowskie Centrum Kultury, Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny", Miejski Dom Kultury Batory, Starochorzowski Dom Kultury, ale też nowy rynek w Chorzowie.

ChTO prezentuje w większości kameralne spektakle komediowe teatrów z całego kraju i bliskiej zagranicy. Weekendowym, wieczornym spektaklom towarzyszą, związane z nimi inne wydarzenia artystyczne. Informacje na temat biletów oraz pełen repertuar znajdziecie TUTAJ.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: InfoTreść komentarza: Przybył w sprawie transkrypcji zastępcy ?Data dodania komentarza: 20.05.2026, 08:07Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w ChorzowieAutor komentarza: slazakTreść komentarza: Taaa chyba kolejne SB i ZOMO za nasze podatki!Data dodania komentarza: 19.05.2026, 07:20Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych!Autor komentarza: katTreść komentarza: Czas na zmiany.Dość michałków.Data dodania komentarza: 18.05.2026, 20:39Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w ChorzowieAutor komentarza: K.Treść komentarza: Coś wam to nie idzie. Zainteresowania nie ma?Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:42Źródło komentarza: Zainteresowani wynajmem przy ul. Michałkowickiej muszą się pospieszyć. Zostały trzy ostatnie mieszkania!Autor komentarza: K.Treść komentarza: To będzie ta młodzieżówka od "czolem wielkiej polsce" sajmonka i andruszkiewicza?Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:41Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych!Autor komentarza: K.Treść komentarza: Chorzow z niebieskiego stanie sie zaraz brunatny. "Czołem welkiej Polsce" bedzie obowiazkowo wybrzmiewalo przy wejsciu do restauracji, urzedu czy teatru. Jeszcze jakis gest, opaska na ramieniu i młodzieżowka i "mamy to". Pięknie sajmon pieknie. Wiedzieliśmy, ze aspiracje są, ale jaki tych aspiracji kierunek - właśnie się dowiedzieliśmy.Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:40Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w Chorzowie
Reklama
Reklama