Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Julia Gruca, uczennica chorzowskiej szkoły zajęła drugie miejsce podczas zawodów w łyżwiarstwie figurowym w Oświęcimiu

Uczennica Szoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Chorzowie zdobyła drugie miejsce podczas zawodów o Puchar Ziemi Oświęcimskiej
Julia Gruca, uczennica chorzowskiej szkoły zajęła drugie miejsce podczas zawodów w łyżwiarstwie figurowym w Oświęcimiu

W dniach 5-7 listopada odbyły się zawody sportowe w łyżwiarstwie figurowym o Puchar Ziemi Oświęcimskiej. Współorganizatorem imprezy był Powiat Oświęcimski a miejscowy klub Unia Oświęcim obchodził w tym roku swoje 20-lecie. Rywalizacja sportowa odbywa się cyklicznie co roku. Podczas zawodów rozegrano 39 konkurencji w których wzięło udział 188 solistek i solistów.

Podczas rywalizacji sportowej nie zabrakło w Oświęcimiu chorzowskiego akcentu. Julia Gruca, która uczęszcza do ósmej klasy Szkoły Podstawowej w Chorzowie zdobyła w swojej konkurencji 2 miejsce. 

Foto: SP nr w Chorzowie


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Taaa chyba kolejne SB i ZOMO za nasze podatki!Data dodania komentarza: 19.05.2026, 07:20Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych!Autor komentarza: katTreść komentarza: Czas na zmiany.Dość michałków.Data dodania komentarza: 18.05.2026, 20:39Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w ChorzowieAutor komentarza: K.Treść komentarza: Coś wam to nie idzie. Zainteresowania nie ma?Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:42Źródło komentarza: Zainteresowani wynajmem przy ul. Michałkowickiej muszą się pospieszyć. Zostały trzy ostatnie mieszkania!Autor komentarza: K.Treść komentarza: To będzie ta młodzieżówka od "czolem wielkiej polsce" sajmonka i andruszkiewicza?Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:41Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych!Autor komentarza: K.Treść komentarza: Chorzow z niebieskiego stanie sie zaraz brunatny. "Czołem welkiej Polsce" bedzie obowiazkowo wybrzmiewalo przy wejsciu do restauracji, urzedu czy teatru. Jeszcze jakis gest, opaska na ramieniu i młodzieżowka i "mamy to". Pięknie sajmon pieknie. Wiedzieliśmy, ze aspiracje są, ale jaki tych aspiracji kierunek - właśnie się dowiedzieliśmy.Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:40Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w ChorzowieAutor komentarza: Bery boykiTreść komentarza: Oficer zieleni?? naprawdę?? Szok nad szokami czegóż to nie wymyśla....Data dodania komentarza: 18.05.2026, 17:21Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”
Reklama
Reklama