Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gerwazy Reguła: Sukces i porażka bywają pojęciami względnymi

Gerwazy Reguła to urodzony w Chorzowie reżyser oraz scenarzysta. Jego realizacja pt. "Ostatni klaps", zebrała skrajne oceny, jednak jak sam twierdzi "sukces i porażka bywają pojęciami względnymi". Więcej na ten temat przeczytacie w wywiadzie Krzysztofa Knasa.
Gerwazy Reguła: Sukces i porażka bywają pojęciami względnymi

Gerwazy Reguła jest absolwentem studiów z zakresu zarządzania i marketingu w Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz podyplomowego studium reżyserii w Holandii. Swoje pierwsze doświadczenie w filmie fabularnym zdobył jako drugi reżyser filmów "Angelus" oraz "Kariera Nikosia Dyzmy". Realizuje programy motoryzacyjne, z gatunku lifestyle i filmy dokumentalne. Zrealizowany przez niego "Ostatni klaps", który od jakiegoś czasu można znaleźć na platformie Netflix, zebrał skrajne oceny - od "Brązowego Granatu", nagrody na Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu, do pięciu "Węży" w rywalizacji najgorszych polskich filmów. 

W rozmowie z Krzysztofem Knasem, redaktorem naczelnym magazynu Chorzów Miasto Kultury, Gerwazy Reguła opowiada m.in. o: swoich filmach; aktorach, którzy w nich zagrali; a także o tym, czym jest dla niego sukces oraz porażka.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu. Znajdziecie go >>TUTAJ<<

Fot. Chorzów Miasto Kultury


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: UWAGATreść komentarza: Ludzie, którzy chcą przejąć spółdzielnie są pokroju Śniechowskiego, a kto to? To obecny prezes Wodociągów, ale zasłynął fikcyjnymi meldunkami przed wyborami samorządowymi!!! Zdolni do wszystkiego! Uważajcie na nich!Data dodania komentarza: 15.05.2025, 17:29Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: BolekTreść komentarza: Niskie opłaty - uśmiałby się kto. Od 30 lat, nic tylko podwyżki i podwyżki, po trochu, po więcej, na chama i inaczej. A ten zysk to gdzie idzie?Data dodania komentarza: 15.05.2025, 12:51Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Spółdzielcy mają 2 wybory. Mogą wybrać źle osoby związane z Michałkiem, niemieszkające w zasobach ChSM, takie jak Ahnert, żona Kordeli czy żona radnego Hermana LUB zagłosować za dalszym rozwojem na osoby faktyczne związane z ChSM i jej sukcesem!!Data dodania komentarza: 14.05.2025, 22:40Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: zenekTreść komentarza: Kasa ,kasa ,kasa czego tu nie rozumicie ludziska stadion sam sie nie wybuduje ,Prezydent obiecał stadion to musi znalesc jakos pieniadze ,oj bedzie sie działoData dodania komentarza: 14.05.2025, 19:41Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: SpółdzielcaTreść komentarza: Jeżeli jeszcze nie wierz do czego prowadzą rządy Michałka to zapytaj kogoś kto pracuje w UM, spółce miejskiej, kulturze czy edukacji. Wtedy oczy Ci się otworzą!!!! Co to za ludzie i dlaczego warto obronić spółdzielnie przed grupą Saimona.Data dodania komentarza: 14.05.2025, 18:44Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: EurekaTreść komentarza: Od bębniarza do grabarza - teraz ludzie widzą swój błąd:(Data dodania komentarza: 14.05.2025, 09:01Źródło komentarza: Prezydent podsumuje rok urzędowania. Sprawdzamy kluczowe decyzje
Reklama