Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Przed nami Wakacyjny Turniej Rodzinny!

Już niebawem na terenie Kompleksu "Kresy" odbędzie się Wakacyjny Turniej Rodzinny. Ciekawe rywalizacje i mnóstwo dobrej zabawy to coś, czego podczas tego wydarzenia z pewnością nie zabraknie!
Przed nami Wakacyjny Turniej Rodzinny!

Wakacyjny Turniej Rodzinny to najnowsza propozycja Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie na aktywne spędzenie weekendu. Do wspólnej zabawy dołączyć mogą drużyny składające się z rodzica i dziecka w wieku od 6 do 11 lat, na które to czekać będzie kilka interesujących zadań. Uczestnicy imprezy zmierzą się m.in. z mini unihokejem, koszykówką, testem celności, torem przeszkód czy konkurencją zręcznościową.

- Na pewno będzie dużo rodzinnej rywalizacji i emocji. W tym dniu najważniejsza jest dobra zabawa – dla wszystkich przygotujemy jak zawsze pamiątkowe dyplomy i medale. Najlepsze drużyny otrzymają również upominki, a wśród nich m.in. wejściówki do Sali Zabaw i Parku Trampolin Fun&Sport w Świętochłowicach! - informuje MORiS.

Turniej odbędzie się w sobotę 23 lipca o godz. 9 na terenie Kompleksu "Kresy" przy ul. Wolności. Wszyscy ci, którzy chcieliby wziąć w nim udział proszeni są o wcześniejsze wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego <<TUTAJ>>. Wpisowe wynosi 20 zł.

Wydarzenie to wpisuje się w obchody jubileuszu 30-lecia chorzowskiego MORiS-u, dlatego też każdy jego uczestnik może otrzymać kolejną naklejkę. Przypominamy, że wystarczy zebrać kupon z 4 naklejkami i zgłosić propozycję krótkiego hasła promocyjnego, aby zawalczyć o atrakcyjne nagrody.

CZYTAJ TAKŻE: Wymyśl hasło promocyjne i zbierz pieczątki - jubileuszowe propozycje MORiS-u

Fot. MORiS


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Wioletta JanikowskaTreść komentarza: Miasto potrzebuje wizji, znaczenia. Dużych inwestycji. Po upadku przemysłu ciężkiego i wyludnianiu się, dotychczas zabrakło rozwojowego pomysłu. Remonty dróg i malowanie szkół, to ledwie poprawność. Nie wystarczy malowanie sklepu, który bankrutuje. Mam nadzieję, że Rada Kobiet i Oficer Zieleni to kosmetyczne zabiegi, natomiast wizja Prezydenta jest dużo większa. Powodzenia. Mieszkańcy są warci dużych zmian.Data dodania komentarza: 13.05.2026, 15:39Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Michałek już tylu pseudo specjalistów zatrudnił, że więcej go promują niż zajmują się dobrem miasta i mieszkańców. Czyżby po to oficer zieleni bo wielki urbanista sobie nie radzi? A taki fajny był amerykański.... ;)Data dodania komentarza: 13.05.2026, 14:54Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: Tęczowego Chorzowa Już CzasTreść komentarza: Kobieta orkiestra w każdej komisji stadion estakada teraz rada kobiet , rzadko kiedy trafia się ktoś z tak ogromną wiedzą że wszędzie go potrzebują a jednak udało się i mamy ten zaszczyt patrzeć na toData dodania komentarza: 13.05.2026, 14:47Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: Obiektywnie z krojcokaTreść komentarza: Wymyślanie komisji , rad i stanowisk na potrzeby poboru diety ?? Dygitarze z miast ościennych będą kolorować Chorzow ? Czemu nie robią tego w swoich miastach ?Data dodania komentarza: 13.05.2026, 14:38Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: ChorzowiankaTreść komentarza: Może Zakład Zieleni w Chorzowie nie ma tego w kompetencjach. #referendumchorzówData dodania komentarza: 13.05.2026, 13:35Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Byłbym zapomnial! Mam nadzieje ze ten oficer bedzie pilnował i odpowiadał za wycinanie drzew w parku slaskim pod budowe mieszkan!Data dodania komentarza: 13.05.2026, 13:25Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”
Reklama
Reklama