Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 10:12
Reklama Baner reklamowy

Ferie na Śląskim

Ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia sportowe, kulturalne oraz plastyczne, które odbędą się w ramach akcji "Ferie na Śląskim". Przedsięwzięcie jest skierowane dla dzieci i młodzieży. Nie licząc weekendów, potrwa przez całe ferie - czyli od 16 do 27 stycznia.
Ferie na Śląskim

Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 13:00. - Na obiektach Stadionu Śląskiego organizowane będą bezpłatne zajęcia sportowe, kulturalne oraz plastyczne, zarówno dla dzieci i młodzieży chcących uczęszczać na zajęcia indywidualnie, jak i w grupach zorganizowanych - informują organizatorzy.

W programie przewidziane są m.in. pokazy futbolu amerykańskiego, lacrosse, konkursy i zabawy, gry i zabawy sportowe, zajęcia plastyczne, prelekcje dotyczące historii i przyszłości obiektu. W zajęciach mogą w nich wziąć udział dzieci i młodzież do 16 lat. Więcej informacji, również dotyczących tego jak zgłosić chęć uczestnictwa w akcji, można znaleźć tutaj: http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/st:1/id:1129.html.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: slazak Treść komentarza: To juz wiemy na kogo nie glosowac do rady miasta. Nie chcemy takiej rady! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:35 Źródło komentarza: Prezydent Szymon Michałek z wotum zaufania i absolutorium Autor komentarza: Laax Treść komentarza: Mówią, żę pożar zaczął się o 16:30 a pierwsze ostrzeżenia RCB zaczęły przychodzić kolejnego dnia o 0:35. Prezydent Michałek sie obudził to wysłał informacje o potrzebie takiego alarmu RCB Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:48 Źródło komentarza: Pożar śmieci w Chorzowie. Trwa dogaszanie pogorzeliska [AKTUALIZACJA] Autor komentarza: slazak Treść komentarza: To wyróżnienie pewnie z powodu zamknięcia estakady haha Faktycznie to osiagniecie na skalę całej kuli ziemskiej! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:17 Źródło komentarza: Miasto Chorzów w prestiżowym zestawieniu! "To nasza wspólna nagroda i jednocześnie motywacja do dalszej pracy" Autor komentarza: Katns Treść komentarza: Dzien dobry o ktorej spiewac bedzie mily pan Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:28 Źródło komentarza: Skolim, Modelki i Zenek Martyniuk na 70-lecie Stadionu Śląskiego! Autor komentarza: kaloryfer Treść komentarza: No, trwałe to jak 150! Tak to jest jak uprawia się prowizorkę, byle by tylko pokazać, że COKOLWIEK się ROBI. Wywalone pieniądze- a mógł być festyn, na którym by można pobrylować i FAJNE zdjęcia popstrykać. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:11 Źródło komentarza: Problemy z placem zabaw w Parku Hutniczym – zaledwie miesiąc po otwarciu Autor komentarza: skazak Treść komentarza: Chorzow coraz bardziej przypomina miasto meneli-kibolow! Ale to dobrze ze to zostało zdewastowane. Moze inni co to oglądają wreszcie przestaną glosowac na pewne partie i ludzi. Moze wkoncu przestaniemy tolerować kiboli i zdecydowanie zablokujemy budowe stadionu! Ta prymitywna i nikomu niepotrzebna jednostka kibola nie jest nam w tym miejsce potrzebna i tolerowana! Koniec płacenia za fanaberie tych intelektualnych nieudacznikow! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 06:46 Źródło komentarza: Problemy z placem zabaw w Parku Hutniczym – zaledwie miesiąc po otwarciu
Reklama
Reklama