Na Śląsku WOŚP zebrała prawdopodobnie ponad 3,6 miliona złotych. W całym kraju – ok. 62 mln zł. Nie jest to jednak ostateczna kwota, bowiem nie wszystkie sztaby zdążyły przesłać swoje rozliczenia. Nadal trwają również licytacje na portalach aukcyjnych. Ostateczną kwotę poznamy do 8 marca. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj: https://www.tubachorzowa.pl/artykul/1395,ile-zebrala-wosp
Tyle wrzucili do puszek chorzowianie
Chorzowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podał przybliżoną kwotę jaką zebrano w naszym mieście podczas wczorajszego finału. Wg wstępnych danych jest to ponad 48 tys. 378 zł.
- Admin Admin
- 16.01.2017 12:50

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: slazak
Treść komentarza: To juz wiemy na kogo nie glosowac do rady miasta. Nie chcemy takiej rady!
Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:35
Źródło komentarza: Prezydent Szymon Michałek z wotum zaufania i absolutorium
Autor komentarza: Laax
Treść komentarza: Mówią, żę pożar zaczął się o 16:30 a pierwsze ostrzeżenia RCB zaczęły przychodzić kolejnego dnia o 0:35. Prezydent Michałek sie obudził to wysłał informacje o potrzebie takiego alarmu RCB
Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:48
Źródło komentarza: Pożar śmieci w Chorzowie. Trwa dogaszanie pogorzeliska [AKTUALIZACJA]
Autor komentarza: slazak
Treść komentarza: To wyróżnienie pewnie z powodu zamknięcia estakady haha Faktycznie to osiagniecie na skalę całej kuli ziemskiej!
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:17
Źródło komentarza: Miasto Chorzów w prestiżowym zestawieniu! "To nasza wspólna nagroda i jednocześnie motywacja do dalszej pracy"
Autor komentarza: Katns
Treść komentarza: Dzien dobry o ktorej spiewac bedzie mily pan
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:28
Źródło komentarza: Skolim, Modelki i Zenek Martyniuk na 70-lecie Stadionu Śląskiego!
Autor komentarza: kaloryfer
Treść komentarza: No, trwałe to jak 150! Tak to jest jak uprawia się prowizorkę, byle by tylko pokazać, że COKOLWIEK się ROBI. Wywalone pieniądze- a mógł być festyn, na którym by można pobrylować i FAJNE zdjęcia popstrykać.
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:11
Źródło komentarza: Problemy z placem zabaw w Parku Hutniczym – zaledwie miesiąc po otwarciu
Autor komentarza: skazak
Treść komentarza: Chorzow coraz bardziej przypomina miasto meneli-kibolow! Ale to dobrze ze to zostało zdewastowane. Moze inni co to oglądają wreszcie przestaną glosowac na pewne partie i ludzi. Moze wkoncu przestaniemy tolerować kiboli i zdecydowanie zablokujemy budowe stadionu! Ta prymitywna i nikomu niepotrzebna jednostka kibola nie jest nam w tym miejsce potrzebna i tolerowana! Koniec płacenia za fanaberie tych intelektualnych nieudacznikow!
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 06:46
Źródło komentarza: Problemy z placem zabaw w Parku Hutniczym – zaledwie miesiąc po otwarciu
Napisz komentarz
Komentarze