Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 11 sierpnia 2026 23:00
Reklama Baner reklamowy

Już 20 lipca Legendia At Night - Magic Beats Party! To będzie najpiękniejsza noc tego lata!

Wyjątkowa edycja wydarzenia Legendia At Night - Magic Beats Party w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku już 20 lipca! Multimedialna scena, efekty specjalne, wyjątkowi DJ’e, zabawa na karuzelach i kolejkach górskich nocą to tylko niektóre atrakcje, które czekają na Was podczas Legendia At Night - Magic Beats Party. Wydarzenie trwać będzie od godziny 20:00 aż do północy.
Już 20 lipca Legendia At Night - Magic Beats Party! To będzie najpiękniejsza noc tego lata!

Podczas Legendia At Night na odwiedzających czekają karuzele i rollercoastery po zmroku. Jazda z prędkością blisko 100 km/h na Lech Coasterze czy podziwianie panoramy Śląska z 40-metrowego koła widokowego Legendia Flower dostarczają niesamowitych emocji. W nocy karuzele nabierają nowego, magicznego wymiaru, mieniąc się tysiącami świateł i tworząc niepowtarzalną atmosferę, która zapiera dech w piersiach.

W sezonie 2024 zaplanowano 7 edycji zabawy w Legendii nocą, jednak najbliższa edycja - Magic Beats Party - zapowiada się jako najpiękniejsza i najbardziej wyjątkowa w historii Legendia At Night. Na multimedialnej scenie, wzbogaconej o nowoczesne oświetlenie i efekty specjalne, wystąpi DJ ToYa, która w tym roku podbija serca uczestników festiwalu Ultra Europe w Splicie. Jej energetyczne sety rozgrzeją parkiet i wprawią wszystkich w taneczny nastrój. Towarzyszyć jej będzie DJ Lelle, znany z najlepszych klubów na Śląsku, który dostarczy niezapomnianych muzycznych doznań.

Podczas Legendia At Night - Magic Beats Party pojawią się również wyjątkowe postacie w multimedialnych strojach LED, które wprowadzą gości w świat świetlnych iluzji i magii, tworząc spektakularne widowisko.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są już dostępne w sprzedaży online, w dniu wydarzenia będzie można nabyć bilety w kasach biletowych Legendii. Bilety online dostępne są za jedyne 49 zł, a w tej cenie można korzystać z dostępnych atrakcji bez limitów przejazdów w czasie trwania wydarzenia. Nie przegapcie tej okazji, aby doświadczyć Legendia At Night w najbardziej magicznej odsłonie!

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko od 65 lat zapewnia doskonałą zabawę gościom w każdym wieku. Na 26 ha, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest blisko 40 atrakcji. Oprócz klasycznych atrakcji jak diabelski młyn Legendia Flower czy duże samoloty Dream Flight Airlines, park oferuje także emocjonujące przeżycia, jak zjeżdżalnie Diamond River czy Lech Coaster, nagrodzony jako najlepszy europejski rollercoaster 2017 roku.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: slazak Treść komentarza: Czy milicja w tym miescie robi cos w tym kierunku zeby przestały sie palic auta?! Cos za duzo płonie aut u nas! Data dodania komentarza: 8.08.2026, 12:19 Źródło komentarza: Pożar samochodu na kempingu w Parku Śląskim. Cztery osoby w szpitalu! Autor komentarza: Alojzketa Treść komentarza: Co roku? A czemu nie codziennie? Data dodania komentarza: 8.08.2026, 11:33 Źródło komentarza: Stadion w zamian za przyłączenie Chorzowa do Katowic? “Prezydent mówił, że byłby w stanie to zrobić” Autor komentarza: Leni 234 Treść komentarza: Moze Katowice kupilyby miasto Sosnowiec byloby lepiej bo dotychczas bardzo sa zaangazowani w organizowaniu "Biegu 15~tki i jakos im to sprawie idzie i sie rozumieja. Data dodania komentarza: 7.08.2026, 12:14 Źródło komentarza: Stadion w zamian za przyłączenie Chorzowa do Katowic? “Prezydent mówił, że byłby w stanie to zrobić” Autor komentarza: Leni 234 Treść komentarza: Obojetnie czy wybrzurza czy niedopiero co puscili ruch tramwajowy do Rynku dla linii 17 i 20 co tez mogloby byc dla lini nr 9,ale ZTM staje "Murem"i za niedlugo znowu bedzie bordell tramwajowy bo beda musieli wstrzymac ruch tramwaji w okolicy Rynku.Najlepszym rozwiazaniem byloby wybudowanie tzw "zeberka " szynowego z ulicy Powstancow przez il. Jagiellonska do ulicy Wolnosci.Powstalaby tzw Petla tramwajowa i nie trzeba byloby uruchamiac komunikacji zastepczej, ktora i tak musialaby objezdzac caly Rynek.Ulica Jagiellonska i tak jest wylaczona z ruchu jest deptakiem jak ulica Wolnosci po ktorej kursuja tramwaje,a ostatnio nawet w sei kierunkach. Data dodania komentarza: 7.08.2026, 12:04 Źródło komentarza: GINB odpowiada w sprawie podparcia estakady. Chorzów czeka transformacja śródmieścia Autor komentarza: slazak Treść komentarza: Darmowa woda z podatkow obywatela! Ktos sie jeszcze daje na to nabrać?! Data dodania komentarza: 5.08.2026, 17:12 Źródło komentarza: Żar leje się z nieba. W Chorzowie darmowa woda i ochłoda Autor komentarza: Tycho Treść komentarza: Chcialem wpłacić ale po informacji że jest kibicem zrezygnowalem. Data dodania komentarza: 4.08.2026, 16:26 Źródło komentarza: Wracali z wakacji we Włoszech. Ich świat wywrócił się do góry nogami
Reklama
Reklama