Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zagra w Chorzowie. Ruszył już nabór wolontariuszy!

Kilka dni temu rozpoczął się nabór wolontariuszy chcących wziąć udział w przyszłorocznym 33. Finale WOŚP. W naszym mieście można zgłosić się do jednego z dwóch zarejestrowanych sztabów - tj. w Zespole Szkół Technicznych nr 1 lub Szkole Podstawowej nr 18.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zagra w Chorzowie. Ruszył już nabór wolontariuszy!

"Gramy dla onkologii i hematologii dziecięcej!" to cel zbliżającego się 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki zebranym środkom możliwe będzie doposażenie placówek medycznych, co umożliwi skuteczniejsze i szybsze leczenie dzieci walczących z chorobami nowotworowymi. Tym razem pomoc otrzyma 18 oddziałów dziecięcych, 17 hospicjów, 5 ośrodków neurochirurgii onkologicznej, 6 ośrodków chirurgii onkologicznej oraz 4 zakłady patomorfologii.

Przygotowania nabierają rozpędu!

Finał z tradycyjną kwestą zaplanowano na 26 stycznia 2025 roku, jednak wcześniej również nie zabraknie mnóstwa okazji do wsparcia tej wyjątkowej inicjatywy. 

Niecały miesiąc od startu rejestracji sztabów nadszedł czas na kolejny ważny etap, jakim jest otwarcie zapisów dla wolontariuszy. Aby dołączyć do tego grona należy wejść na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl, kliknąć przycisk "Zostań Wolontariuszem", a następnie, po zalogowaniu, wybrać opcję "Chcę zostać Wolontariuszem". Kolejnym krokiem jest uzupełnienie swoich danych, wybór formy zbiórki (eSkarbonka, puszka tekturowa lub obie) oraz wybór odpowiedniego sztabu. Na koniec wystarczy wyrazić zgodę na przetwarzanie przez Fundację danych oraz kliknąć w przycisk "Wyślij". Drugą opcją jest rekrutacja w sztabie, należy skontaktować się z nim i udać na spotkanie wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi oraz zdjęciem.

W naszym mieście zarejestrowane zostały dwa sztaby, tj. Sztab nr 714 - Zespołu Szkół Technicznych nr 1 i Sztab nr 6060 - Szkoły Podstawowej nr 18. Zachęcamy do śledzenia ich mediów społecznościowych, tam bowiem na bieżąco aktualizowane będą wszystkie informacje dotyczące zarówno wolontariatu, jak i organizowanych później wydarzeń.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Ooo to trzeba to nagłośnić .brak słów kim ci ludzie są,podobno w wodociągów też jest nie za ciekawie ludzie są zastraszaniData dodania komentarza: 15.05.2025, 22:09Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: UWAGATreść komentarza: Ludzie, którzy chcą przejąć spółdzielnie są pokroju Śniechowskiego, a kto to? To obecny prezes Wodociągów, ale zasłynął fikcyjnymi meldunkami przed wyborami samorządowymi!!! Zdolni do wszystkiego! Uważajcie na nich!Data dodania komentarza: 15.05.2025, 17:29Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: BolekTreść komentarza: Niskie opłaty - uśmiałby się kto. Od 30 lat, nic tylko podwyżki i podwyżki, po trochu, po więcej, na chama i inaczej. A ten zysk to gdzie idzie?Data dodania komentarza: 15.05.2025, 12:51Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Spółdzielcy mają 2 wybory. Mogą wybrać źle osoby związane z Michałkiem, niemieszkające w zasobach ChSM, takie jak Ahnert, żona Kordeli czy żona radnego Hermana LUB zagłosować za dalszym rozwojem na osoby faktyczne związane z ChSM i jej sukcesem!!Data dodania komentarza: 14.05.2025, 22:40Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: zenekTreść komentarza: Kasa ,kasa ,kasa czego tu nie rozumicie ludziska stadion sam sie nie wybuduje ,Prezydent obiecał stadion to musi znalesc jakos pieniadze ,oj bedzie sie działoData dodania komentarza: 14.05.2025, 19:41Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażemAutor komentarza: SpółdzielcaTreść komentarza: Jeżeli jeszcze nie wierz do czego prowadzą rządy Michałka to zapytaj kogoś kto pracuje w UM, spółce miejskiej, kulturze czy edukacji. Wtedy oczy Ci się otworzą!!!! Co to za ludzie i dlaczego warto obronić spółdzielnie przed grupą Saimona.Data dodania komentarza: 14.05.2025, 18:44Źródło komentarza: Przed wyborami do rady nadzorczej ChSM: wojna na ulotki i kandydaci z krótkim stażem
Reklama