Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 12 sierpnia 2026 21:32
Reklama Baner reklamowy

Rusza VII nabór wniosków o wynajem mieszkań w ramach inwestycji budowlanej przy ul. Michałkowickiej

Miasto Chorzów oraz inwestor Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Śląsk Sp. z.o.o. ogłaszają kolejny już nabór na wynajem mieszkań przy ul. Michałkowickiej.
Rusza VII nabór wniosków o wynajem mieszkań w ramach inwestycji budowlanej przy ul. Michałkowickiej

Autor: Wizualizacja / SIM Śląsk

Budowa osiedla na przy ul. Michałkowickiej toczy się już od kilku lat. W drugiej połowie 2023 r. podpisane zostały dokumenty na budowę jednego, sześciokondygnacyjnego budynku. Praca wre, a chorzowski magistrat wraz z inwestorem ogłaszają nabór na wynajem mieszkań w nowo powstałym budynku.  

Kolejny nabór będzie prowadzony od 11 lutego 2025 r. do 28 lutego 2025 r. Druki wniosków wraz z wymaganymi załącznikami dostępne są do są do pobrania ze strony internetowej inwestora oraz Urzędu Miasta Chorzów lub w formie papierowej w siedzibie inwestora.

Informacje związane z naborem można znaleźć na stronie inwestora i  w Biuletynie Informacji Publicznej. Informacji na ten temat udziela również Wydział Lokalowy Urzędu Miasta Chorzów pod numerem telefonu tel. 32 416 50 00 wew. 5313 i 5315.

Wypełnione i podpisane wnioski wraz z niezbędnymi załącznikami należy złożyć osobiście lub przez pełnomocnika w Wydziale Zasobów Komunalnych Urzędu Miasta pok. 120, za pośrednictwem platformy ePUAP bądź przesłać pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miasta Chorzów Wydział Zasobów Komunalnych ul. Rynek 1, 41-500 Chorzów z dopiskiem "nabór wniosków ul. Michałkowicka" (liczy się data stempla pocztowego).

Szczegółowe informacje dotyczące wszelkich formalności związanych z naborem, w tym informacje dotyczące prawidłowego wypełnienia wniosku, dostępne są na stronie internetowej inwestora SIM Śląsk Sp. z o.o. oraz pod numerem telefonu 784-050-951


Podziel się
Oceń

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Marek Kawalec Treść komentarza: Jak jeździć ? Spokojnie i cierpliwie. Pan Franta potrafi patrzeć w przyszłość. W odróżnieniu od wielu zwolenników estakady widzi dalej niż koniec maski swego samochodu. Panie Wiesławie proszę także popatrzeć w przyszłość. Może za jakiś czas uzna pan DTŚ i na przykład zmodyfikowanà ilicę parkową przedłużoną w kierunku ulicy Nowej za wystarczające dla ruchu Katowice - Bytom. Chorzów odzyska rynek. Pan odzyska spokój. Pozdrawiam Data dodania komentarza: 12.08.2026, 11:26 Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady" Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Piękny. Ciekawe czy meczet na 400m kw. budowany na Zawodziu będzie równie piękny. Data dodania komentarza: 12.08.2026, 07:39 Źródło komentarza: Kanał Regatowy w TAURON Parku Śląskim ponownie otwarty! [ZDJĘCIA] Autor komentarza: slazak Treść komentarza: Czy milicja w tym miescie robi cos w tym kierunku zeby przestały sie palic auta?! Cos za duzo płonie aut u nas! Data dodania komentarza: 8.08.2026, 12:19 Źródło komentarza: Pożar samochodu na kempingu w Parku Śląskim. Cztery osoby w szpitalu! Autor komentarza: Alojzketa Treść komentarza: Co roku? A czemu nie codziennie? Data dodania komentarza: 8.08.2026, 11:33 Źródło komentarza: Stadion w zamian za przyłączenie Chorzowa do Katowic? “Prezydent mówił, że byłby w stanie to zrobić” Autor komentarza: Leni 234 Treść komentarza: Moze Katowice kupilyby miasto Sosnowiec byloby lepiej bo dotychczas bardzo sa zaangazowani w organizowaniu "Biegu 15~tki i jakos im to sprawie idzie i sie rozumieja. Data dodania komentarza: 7.08.2026, 12:14 Źródło komentarza: Stadion w zamian za przyłączenie Chorzowa do Katowic? “Prezydent mówił, że byłby w stanie to zrobić” Autor komentarza: Leni 234 Treść komentarza: Obojetnie czy wybrzurza czy niedopiero co puscili ruch tramwajowy do Rynku dla linii 17 i 20 co tez mogloby byc dla lini nr 9,ale ZTM staje "Murem"i za niedlugo znowu bedzie bordell tramwajowy bo beda musieli wstrzymac ruch tramwaji w okolicy Rynku.Najlepszym rozwiazaniem byloby wybudowanie tzw "zeberka " szynowego z ulicy Powstancow przez il. Jagiellonska do ulicy Wolnosci.Powstalaby tzw Petla tramwajowa i nie trzeba byloby uruchamiac komunikacji zastepczej, ktora i tak musialaby objezdzac caly Rynek.Ulica Jagiellonska i tak jest wylaczona z ruchu jest deptakiem jak ulica Wolnosci po ktorej kursuja tramwaje,a ostatnio nawet w sei kierunkach. Data dodania komentarza: 7.08.2026, 12:04 Źródło komentarza: GINB odpowiada w sprawie podparcia estakady. Chorzów czeka transformacja śródmieścia
Reklama
Reklama