Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 10 czerwca 2026 15:45
Reklama Baner reklamowy

Młyn z Imielina – Wakacje w skansenie 2016

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się kolejny dzień z wakacyjnego cyklu organizowanego z myślą o dzieciach przez Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”.
Młyn z Imielina – Wakacje w skansenie 2016

Wydarzenie odbędzie się 11 lipca, rozpoczyna się o 10:00 i jest otwarte zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Wstęp jest bezpłatny. Podczas spotkania dzieci będą mogły zajrzeć do wybranego obiektu i posłuchać opowieści o jego mieszkańcach, ich życiu i pracy. Przewidziane są również zabawy, konkursy i atrakcje plastyczne oraz muzyczne. Oprócz tego, będzie również czynna wypożyczalnia sprzętu sportowego. Zabawa ma trwać do 13:00.

Tematem spotkania będzie Młyn z Imielina. W dzisiejszych czasach czynne młyny należą do rzadkości. Na zabawę nie trzeba dokonywać zapisów. Wystarczy przyjść i korzystać z proponowanych atrakcji.

Na teren skansenu można wejść już od godziny 9:00. Bezpłatnie. Teren parku jest udostępniony do zwiedzania spacerowego, bez udostępniania wnętrz obiektów.

Z relacją z poprzedniego spotkania, którego tematyką było zielarstwo, można zapoznać się tutaj.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: slazak Treść komentarza: Czyli bez zmian w komunistycznym kraju. Sami zlodzieje! Zero kręgosłupa moralnego! Data dodania komentarza: 10.06.2026, 12:16 Źródło komentarza: Trzęsienie ziemi w Tramwajach Śląskich. Prezes odwołany po akcji CBA, w tle zarzuty dla posła RP Autor komentarza: Kowal Treść komentarza: Mam nadzieję, że z obecną władzą niszczącą Chorzów nie będzieny czakeć tak długo. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 12:06 Źródło komentarza: Trzęsienie ziemi w Tramwajach Śląskich. Prezes odwołany po akcji CBA, w tle zarzuty dla posła RP Autor komentarza: Magda Treść komentarza: Nareszcie była władza niszcząca Chorzów odchodzi w zapomnienie :) Data dodania komentarza: 10.06.2026, 11:44 Źródło komentarza: Trzęsienie ziemi w Tramwajach Śląskich. Prezes odwołany po akcji CBA, w tle zarzuty dla posła RP Autor komentarza: Adam Treść komentarza: Siły specjalne to komandosi na GROM JWK AGAT. Mylisz pojęcia Data dodania komentarza: 9.06.2026, 22:51 Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych! Autor komentarza: Adam Treść komentarza: Kolego jednostki specjalne czyli komandosi np GROM JWK AGAT Data dodania komentarza: 9.06.2026, 22:18 Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych! Autor komentarza: Tadeusz Treść komentarza: Gwiazdy na miarę włodarzy miasta. Data dodania komentarza: 8.06.2026, 23:08 Źródło komentarza: Mecz gwiazd na 70-lecie Stadionu Śląskiego. Zmierzą się ze sobą ekipy Polski i Anglii
Reklama
Reklama