Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 30 stycznia 2026 01:38
Reklama Baner reklamowy
Reklama
Reklama

Z promilami za kółkiem

Patrol ruchu drogowego zatrzymał na terenie Chorzowa 3 nieodpowiedzialnych kierowców. Dwóch mężczyzn kierowało samochodem w stanie nietrzeźwości, trzeci złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. O dalszym losie mężczyzn zdecyduje Sąd Rejonowy w Chorzowie.
Z promilami za kółkiem

Jak relacjonuje policja na ul. Szpitalnej doszło do kontroli drogowej Forda, którego 39 - letni kierujący w wydychanym powietrzu miał prawie 0,6 promila. Następnie funkcjonariusze udali się w rejon ul. 3 Maja, gdzie przeprowadzili kontrolę kierującego samochodem marki Mazda, jak się okazało 26 - latek kierował autem, mając aktywny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez katowicki sąd. Ten sam patrol kilka godzin później patrolował rejon ul. Maciejkowickiej, gdzie natknął się na jadący zygzakiem samochód marki Renault. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości stwierdzono, że 51 - letni mężczyzna kierujący samochodem, w wydychanym powietrzu miał około 0,7 promila. Wszyscy amatorzy jazdy na podwójnym gazie stracili już prawo jazdy.

 

Źródło: KMP Chorzów

Fot.: chorzow.slaska.policja.gov.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Bawicie się naszym kosztem. Politycy, tfu!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 13:57Źródło komentarza: Budżetowe „być albo nie być” Chorzowa. Czy prezydent Michałek dogadał się z PiS-em?Autor komentarza: WrrrrrTreść komentarza: PiS za stołki sprzeniewierza zaufanie mieszkańców! Wstyd, hańba!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 11:37Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: Wkurzony mieszkaniecTreść komentarza: Rodzi się nowa koalicja dla Chorzowa. Kibolsko-pisowsko-konfederacka, teraz będzie kraina mlekiem i miodem płynąca.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 11:30Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: slazakTreść komentarza: To będą zmarnowane pieniadze podatnika!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 10:18Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: Ruby1920Treść komentarza: Chlestowski jest z KO oczywisxienze ta spółka robi pod górkę Michalkowi. Trzymej się chopie i ni dej się tym politykierom. Ino RuchData dodania komentarza: 29.01.2026, 10:13Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: obywatelTreść komentarza: Jedzie taki kretyn jak szaleniec, stwarza zagrożenie, ma gdzieś społeczeństwo i czyje się jeszcze pokrzywdzony działaniami służab Ale jak rozbije to przyjdzie oczywiście do państwowej służby zdrowia po ratunek, bo przecież mu się należała będzie pomoc, za kasę tego samego społeczeństwa którym pogardza.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:46Źródło komentarza: 320 km/h na A4 w Chorzowie. Policja szuka świadków i prosi o pomoc
Reklama
Reklama