Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 30 stycznia 2026 00:11
Reklama Baner reklamowy
Reklama
Reklama

Porażka z MOKS Słoneczny Stok Białystok 0:4

Clearex Chorzów przegrał sobotni mecz z MOKS Słoneczny Stok Białystok 0:4 (0:1).
Porażka z MOKS Słoneczny Stok Białystok 0:4

Z powodów zdrowotnych nie mogli zagrać w sobotę Mikołaj Zastawnik, Piotr Łopuch i Robert Świtoń. Na rozgrzewce bolesnego urazu na domiar złego nabawił się Wadim Iwanow. Ale nie zrezygnował z gry, mało tego, dał z siebie wszystko, nie tylko w ofensywie, ale i jako „lotny” bramkarz w końcówce.

Niezależnie od tych wszystkich kłopotów medycznych, po prostu pozwoliliśmy rywalom na zbyt wiele, co skończyło się wysoką porażką. Straty musieliśmy odrabiać już od 4 minuty, kiedy goście wyprowadzili skuteczną kontrę. Potem trwało oblężenie bramki białostoczan, wydawało się, że wyrównanie jest kwestią czasu, Do przerwy nic się jednak nie zmieniło. Na początku drugiej połowy w słupek trafił Szymon Łuszczek, ale gola … zdobyli rywale.

Atakowaliśmy, jednak brakowało tego ostatniego, dokładnego podania, groźnego strzału. Najbliżej zdobycia gola byli Wadim Iwanow i Mateusz Omylak. Bramkarz MOKS-u spisywał się na tyle dobrze, że cały utrzymywała się dwubramkowa przewaga ekipy z Białegostoku. W końcówce graliśmy z „lotnym” bramkarzem Iwanowem. Raz ekwilibrystyczną interwencją uratował nas od utraty trzeciego gola. W ostatniej minucie nasze „odkrycie” wykorzystali dwa razy przeciwnicy, co skończyło się wynikiem 0:4.

Za tydzień w sobotę rozegramy pierwszy wyjazdowy mecz sezonu z Gattą Active Zduńska Wola. Clearex Chorzów - MOKS Słoneczny Stok Białystok 0:4 (0:1) Clearex: Bartłomiej Krzywicki – Szymon Łuszczek, Mateusz Omylak, Wadim Iwanow, Tomasz Golly – Robert Gładczak, Tomasz Lutecki, Mariusz Seget, Maciej Mizgajski oraz Karol Zdunek. Bramki: Damian Grabowski (4), Krzysztof Kożuszkiewicz (24), Michał Osypiuk (40), Mateusz Łukasiewicz (40)

 

Źródło: clearex-chorzow.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Bawicie się naszym kosztem. Politycy, tfu!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 13:57Źródło komentarza: Budżetowe „być albo nie być” Chorzowa. Czy prezydent Michałek dogadał się z PiS-em?Autor komentarza: WrrrrrTreść komentarza: PiS za stołki sprzeniewierza zaufanie mieszkańców! Wstyd, hańba!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 11:37Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: Wkurzony mieszkaniecTreść komentarza: Rodzi się nowa koalicja dla Chorzowa. Kibolsko-pisowsko-konfederacka, teraz będzie kraina mlekiem i miodem płynąca.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 11:30Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: slazakTreść komentarza: To będą zmarnowane pieniadze podatnika!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 10:18Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: Ruby1920Treść komentarza: Chlestowski jest z KO oczywisxienze ta spółka robi pod górkę Michalkowi. Trzymej się chopie i ni dej się tym politykierom. Ino RuchData dodania komentarza: 29.01.2026, 10:13Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: obywatelTreść komentarza: Jedzie taki kretyn jak szaleniec, stwarza zagrożenie, ma gdzieś społeczeństwo i czyje się jeszcze pokrzywdzony działaniami służab Ale jak rozbije to przyjdzie oczywiście do państwowej służby zdrowia po ratunek, bo przecież mu się należała będzie pomoc, za kasę tego samego społeczeństwa którym pogardza.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:46Źródło komentarza: 320 km/h na A4 w Chorzowie. Policja szuka świadków i prosi o pomoc
Reklama
Reklama