Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Seniorzy wyłonią radę

W czwartek, 18 stycznia, odbędą się wybory do Chorzowskiej Rady Seniorów. W głosowaniu będą mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy, którzy ukończyli 60 lat. Lokal wyborczy zostanie zorganizowany w sali sesyjnej urzędu miasta.
Seniorzy wyłonią radę

Głosowanie odbędzie się w godz. 8:00 – 16:00. Wyborcy będą mogli wybrać tylko jednego kandydata stawiając znak ”X” w kratce znajdującej się obok jego nazwiska. Zaznaczenie kilku lub niezaznaczenie żadnego kandydata na karcie wyborczej, niewypełnienie jej, wypełnienie nieczytelne lub złożenie kilku kart wyborczych przez jedną osobę, wyklucza jej głos w procedurze głosowania.

– Nadzór nad prawidłowym przebiegiem wyborów sprawuje komisja wyborcza w składzie 6 osobowym. Po ich zakończeniu wszystkie głosy zostaną zliczone, a 15 osób, które zyskają największe poparcie, staną się członkami Chorzowskiej Rady Seniorów. – informuje chorzowski referat komunikacji społecznej. Informacja o wyborze członków Rady ogłoszona zostanie na stronie internetowej urzędu miasta oraz w biuletynie informacji publicznej, w terminie do 14 dni od momentu zakończenia głosowania.

Ostatnie posiedzenie obecnej Rady Seniorów odbyło się 12 stycznia.

 

Źródło: UM Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Leni 234Treść komentarza: +A moze by tak nasz kochany Chorzow polaczyc ze Sosnowcem,ktory takze lezy na Slasku wtedy bylibysmy jedna wielka rodzina.Data dodania komentarza: 25.05.2026, 21:52Źródło komentarza: Stadion w zamian za przyłączenie Chorzowa do Katowic? “Prezydent mówił, że byłby w stanie to zrobić”Autor komentarza: WojtekTreść komentarza: Wyszedl z domu i nie poznal tej ruiny jaka jest Chorzow?Data dodania komentarza: 25.05.2026, 17:55Źródło komentarza: Senior nie wiedział, gdzie jest. Zajął się nim chorzowski funkcjonariuszAutor komentarza: Tęczowego Chorzowa już czasTreść komentarza: Ja szukam oświadczeń majątkowych od naszych radnych którzy traktują Chorzow jak portfel może mi ktoś pomóc gdzie je znaleść i kiedy łaskawie będą opublikowaneData dodania komentarza: 25.05.2026, 13:58Źródło komentarza: Zagubiony maluch na koncercie Metalliki. Pomogli czujni fani i mundurowiAutor komentarza: Jorg45Treść komentarza: Włodarzom Miasta nieznany jest budowlany termin "konserwacja", który od dekad nie był realizowany. Więc przed mającą nastąpić kakatastrofą budowlaną, może uchronić tylko remont.Data dodania komentarza: 24.05.2026, 21:48Źródło komentarza: Będą remonty w świętochłowickich przedszkolach. Jedno z nich trafi do budynku szkołyAutor komentarza: ZawiedzionyTreść komentarza: Banda paralityków, wywalić wszystkich na zbity pysk, razem z siemianiwskim, grzybkiem i fornalikami. Amatorzy za pieniadze podatnika. Na Filarowrj niech grają padalce a nie stadion dla paralityków.Data dodania komentarza: 24.05.2026, 20:18Źródło komentarza: Dreszczowiec w Pruszkowie i wielki blamaż Niebieskich... Ruch nie zagra w barażach o Ekstraklasę!Autor komentarza: Tęczowy ChorzowTreść komentarza: Czy na otwarciu był wojewoda bo widziałem jak trawniki malują na kolory tęczy pod urzędemData dodania komentarza: 22.05.2026, 11:26Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!
Reklama
Reklama