Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 czerwca 2026 13:42
Reklama Baner reklamowy

Czas na Wielki Ruch!

W najbliższy wtorek, 30 stycznia w Miejskim Domu Kultury Batory w Chorzowie przy ul. Stefana Batorego 6 odbędzie się impreza inaugurująca działanie Stowarzyszenia Wielki Ruch. Pragniemy zaprosić Państwa na wydarzenie, do którego przygotowujemy się od kilku miesięcy.
Czas na Wielki Ruch!

Wielki Ruch to stowarzyszenie kibiców Ruchu Chorzów mające na celu wykorzystanie potencjału wszystkich kibiców i sympatyków klubu. Główną ideą, przyświecającą naszym działaniom jest wspieranie klubu - ze szczególnym uwzględnieniem Akademii Piłkarskiej - oraz promowanie marki jaką bez cienia wątpliwości jest Ruch Chorzów. Stowarzyszenie będzie również organizować akcje mające na celu integrację środowiska kibicowskiego.

Niewątpliwą atrakcją wtorkowego spotkania będzie premiera książki Grzegorza Joszko „Niebieskie Majstry” opisująca dzieje Ruchu w latach 1933-1989 i drogę Niebieskich do czternastu tytułów mistrzowskich. Książka jest efektem starannej, wieloletniej pracy. Publikacja zawiera wiele archiwaliów i nie publikowanych dotąd faktów, anegdot. Premierę uświetni panel dyskusyjny, który poprowadzi red. Paweł Czado z „Gazety Wyborczej”, jego gośćmi będą autor książki oraz Mistrzowie Polski w barwach Ruchu.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Państwa redakcji do uczestnictwa w inauguracji naszego Stowarzyszenia. Razem budujmy Wielki Ruch!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Kowal Treść komentarza: Jak nie, jak po dwoch latach rządow panprezydenta jest gorzej niż przed? To serio myslisz, ze gorzej nie bedzie? Data dodania komentarza: 11.06.2026, 16:15 Źródło komentarza: Trzęsienie ziemi w Tramwajach Śląskich. Prezes odwołany po akcji CBA, w tle zarzuty dla posła RP Autor komentarza: Magda Treść komentarza: Gorzej nie będzie Data dodania komentarza: 11.06.2026, 15:01 Źródło komentarza: Trzęsienie ziemi w Tramwajach Śląskich. Prezes odwołany po akcji CBA, w tle zarzuty dla posła RP Autor komentarza: Kibic Treść komentarza: Finał to pokaż sily 5:1 z Wisłą Płock, 6:0 z Beniaminkiem Krosno, 2:0 Warta Poznań. Polfinal 6:0 z Fakro Jelna no i wielki finał ponownie z Wartą Poznań 3:0. Data dodania komentarza: 11.06.2026, 08:56 Źródło komentarza: Złota Maja z Chorzowa! 13-latka Mistrzynią Polski w piłce nożnej Autor komentarza: Chorzowianin Treść komentarza: Kibole zadziałali… no cóż Data dodania komentarza: 10.06.2026, 21:19 Źródło komentarza: Referendum nie będzie. Za mało podpisów, aby odwołać Szymona Michałka Autor komentarza: Leni 234 Treść komentarza: dlaczego nie kursuje linia tramwajowa nr 9 ,gyz moglaby konczyc kurs na Rynku w Chorzowie,niekoniecznie musi kursowac do Stadionu Slaskiego.Jezeli ta linia przez okolo 90 lat kursowala do Chorzowskiego Rynku i nagle jakis "podciotek" zdecydowal,ze przedluzono ja do Stadionun Slaskiego gdzie i tak wozila POWIETRZE . Data dodania komentarza: 10.06.2026, 20:07 Źródło komentarza: Duże zmiany pod estakadą: wraca komunikacja miejska! Autor komentarza: slazak Treść komentarza: Tyle lat wszyscy to widzą jacy nieudacznicy zyciowi to zrobili! Takich ludzi nalezy natychmiast odwołać z takich stanowisk. Tyle miejsca tam jest i od razu należało to zrobic a nie czekac dziesiątki lat! Całe życie pracujemy na takich nieudaczników i karowrowiczow! Data dodania komentarza: 10.06.2026, 18:35 Źródło komentarza: Rewolucja na węźle A4 w Chorzowie! Będzie bezpieczniej i płynniej
Reklama
Reklama