Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Mecz z GKS-em przełożony

Derbowe spotkanie pomiędzy Ruchem Chorzów a GKS-em Tychy miało zostać rozegrane w Wielki Piątek (30 marca). Departament Rozgrywek Krajowych PZPN w porozumieniu z telewizją Polsat zdecydował jednak, że mecz odbędzie się dzień później.
Mecz z GKS-em przełożony

Pierwotnie derby miały się odbyć w Wielki Piątek, 30 marca, jednak o zmianę terminu wnioskował GKS Tychy. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN, po konsultacjach po konsultacjach z głównym nadawcą telewizyjnym rozgrywek Nice 1 Ligi, przełożył derbowy mecz na Wielką Sobotę, 31 marca. Początek o godz. 17:45. Spotkanie pokaże Polsat Sport.


Terminarz 24. kolejki Nice 1 Ligi:

31 marca (sobota)

Raków Częstochowa – Wigry Suwałki, godz. 12:00
Górnik Łęczna – Stomil Olsztyn, godz. 12:30
Puszcza Niepołomice – Stal Mielec, godz. 15:00
Pogoń Siedlce – Drutex-Bytovia Bytów, godz. 15:00
Miedź Legnica – Chrobry Głogów, godz. 16:00
Chojniczanka Chojnice – Odra Opole, godz. 17:00
GKS Tychy – Ruch Chorzów, godz. 17:45
Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00
GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec, godz. 20:15

Źródło: Ruch Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Fan FrantyTreść komentarza: Czy Franta już zdążył skrytykować?Data dodania komentarza: 11.03.2026, 20:18Źródło komentarza: Parkowe Rosarium zostanie odnowione! Prace już ruszyły, a ich efekty poznamy za 12 miesięcyAutor komentarza: slazakTreść komentarza: Czyli za kilka lat...;)Data dodania komentarza: 11.03.2026, 15:30Źródło komentarza: Parkowe Rosarium zostanie odnowione! Prace już ruszyły, a ich efekty poznamy za 12 miesięcyAutor komentarza: obw chorzowaTreść komentarza: Kolejny świetny arfument co zrobił prezydent michałałek dla chorzowskich seniorów ustalił nowe stawki w domach pomocy spolecznej co bezpośrednio wpłynie na budrzety pensjonariuszy i ich rodzin koszty są bardzo wysokieData dodania komentarza: 11.03.2026, 06:37Źródło komentarza: Referendum: złożono wniosek, chcą odwołania Szymona Michałka!Autor komentarza: PowodzeniaTreść komentarza: 400... 400 milionów... tyle: 400.000.000 zakładając, ze płatność gotówką i na już. Z kredytem i z płatnościami do 2040 r. zmieścimy się w 1... 1 miliardzie... tyle: 1.000.000.000.Data dodania komentarza: 10.03.2026, 16:34Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”Autor komentarza: ChorzowianinnnTreść komentarza: Nie będzie całe miasto szło w ruine przez jeden drugoligowy klubik. Wszędzie bieda, dziadostwo, familoki, chlewiki, syf, przestępczość, korki, dziurawe drogi a jaśnie Pan Michałek za nasze pieniądze narobi długu 300 mln zł i se stadion wybuduje. Pogrąży nas w długach na lata. Do widzenia, wracaj skąd przyszedłeś bo Chorzowianinem nie jesteś gamoniu. Tego cie uczyli w WSB ? Poczytaj sobie o wskaźnikach zadłużenia i zarządzaniu finansami gminy. Nie sprawdził się Pan, a wypłynął tylko na fali obietnic bez pokrycia. Te miasto nie dźwignie stadionu za 300 mln , a zrobi sie z tego pół miliarda przy tej inflacji !!!!Data dodania komentarza: 10.03.2026, 10:34Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”Autor komentarza: ReferendumTreść komentarza: I tak nie przyjdę na kolejny szpil, dość mam już tego promowania przez naszych narkokiboli prezydenta Michałka. Basta!Data dodania komentarza: 10.03.2026, 00:36Źródło komentarza: Niebiescy górą w Najstarszych Derbach Śląska! Ruch wygrywa drugi wyjazdowy mecz z rzędu
Reklama
Reklama