Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 26 grudnia 2025 13:28
Reklama Baner reklamowy
Reklama
Reklama

Wygrana Królika na DSF Kickboxing Challenge. Polska lepsza od Ukrainy!

We Lwowie w ramach gali DSF Kickboxing Challenge odbyło się spotkanie pomiędzy reprezentacją Polski i Ukrainy. W gali udział wziął trener Spartana Chorzów - Michał Królik (65kg), który wygrał swoją walkę z Yaroslavem Sabarą.
Wygrana Królika na DSF Kickboxing Challenge. Polska lepsza od Ukrainy!

Rywalizujący w kategorii do 65kg, Michał "Matrix" Królik pojedynkiem z Bohdanem Baziukiem rozpoczęli sobotni mecz we Lwowie. Nasz wicemistrz świata K-1 WAKO pierwotnie miał zmierzyć się Yaroslavem Sabarem, jednak w ostatniej chwili gospodarze zdecydowali się zmienić kategorie wagowe Sabarowi i Baziukowi. 

Bohdan Baziuk w 2017 roku na Pucharze Europy w Pradze przegrał z Michałem Polakiem z którym miał właśnie zmierzyć się we Lwowie. Baziuk walczył również w rukapasznym boje, czyli miejscowej odmianie MMA. 

Michał Królik to to ścisła polska czołówka i bez dwóch zdań, jeden z najlepszych zawodników  DSF Kickboxing Challenge. Dużo sukcesów amatorskich, walki zawodowe na wysokim poziomie to znak rozpoznawczy Królika, który ostatnio trenował w Team Holzken.

Trener Spartana Chorzów nie dał szans swojemu rywalowi wygrywając jednogłośnie na punkty 30-27 30-28 30-28. Biało-czerwoni nie dali szans gospodarzom w kolejnych walkach i po pięciu pojedynkach pokonali Ukrainę 4:1. Jedynej porażki doznał wspomniany Michał Polak (67kg), który uległ Yaroslavowi Sabarze na punkty. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: SztrucelTreść komentarza: Obawiam się że jedyny plan jaki posiada prezydent, to plan budowy stadionu :(Data dodania komentarza: 23.12.2025, 15:44Źródło komentarza: Wiadukt w ciągu ul. Nowej zostanie przebudowany. Rozbiórka ruszy po rozwiązaniu kwestii estakady!Autor komentarza: J.Treść komentarza: Czy Pan Franta już zdążył skrytykować jakość, lokalizację i przestrzen?Data dodania komentarza: 23.12.2025, 09:43Źródło komentarza: Bożonarodzeniowa szopka znów zagościła w chorzowskim zooAutor komentarza: W.Treść komentarza: Jak oni to w umowie zapisali to "rozwiązanie kwestii estakady"? O co chodzi? Najpierw muszą przywrócić ruch na DK79 zeby rozebrać wiadukt na Nowej? Tak? Czy podeprzeć estakade i puścić ruch? Czyli jaki jest plan cukierka na to? Wiadomo? Za 5 lat bedzie remont wiaduktu na Nowej? Coś wiadomo?Data dodania komentarza: 23.12.2025, 09:42Źródło komentarza: Wiadukt w ciągu ul. Nowej zostanie przebudowany. Rozbiórka ruszy po rozwiązaniu kwestii estakady!Autor komentarza: choKUrzówTreść komentarza: XD w tym mieście wszystko tak wyglądaData dodania komentarza: 22.12.2025, 19:52Źródło komentarza: Bożonarodzeniowa szopka znów zagościła w chorzowskim zooAutor komentarza: budowlaniecTreść komentarza: Czyli remont nie ruszy 🙃 Ale co się dziwić, priorytetem miasta jest kolejny stadion. Kto by się przejmował jakimiś tam mostami? Ino ruch co nie?Data dodania komentarza: 22.12.2025, 14:52Źródło komentarza: Wiadukt w ciągu ul. Nowej zostanie przebudowany. Rozbiórka ruszy po rozwiązaniu kwestii estakady!Autor komentarza: SocratesTreść komentarza: Pokażcie zblizenie twarzy Maryi xdData dodania komentarza: 22.12.2025, 14:36Źródło komentarza: Bożonarodzeniowa szopka znów zagościła w chorzowskim zoo
Reklama
Reklama
Reklama