Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 24 maja 2026 21:40
Reklama Baner reklamowy

Kukla arbitrem meczu z Górnikiem Łęczna

Kolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczyło obsadę sędziowską spotkań 4. kolejki II ligi. Zaplanowany na sobotę wyjazdowy mecz „Niebieskich” z Górnikiem Łęczna poprowadzi Paweł Kukla.
Kukla arbitrem meczu z Górnikiem Łęczna

Krakowski arbiter sędziuje na poziomie II ligi od siedmiu lat. Nigdy nie prowadził meczu z udziałem pierwszych drużyn Ruchu czy Górnika. W przypadku chorzowian rozstrzygał jedynie w jednym spotkaniu Młodej Ekstraklasy w 2012 r., gdy „Niebiescy” pokonali przy Cichej łódzki Widzew 7:2.

Mecz pomiędzy Górnikiem a Ruchem zostanie rozegrany w najbliższą sobotę (10 sierpnia) w Łęcznej. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 20:00.

Pełna obsada sędziowska:

Główny: Paweł Kukla (Kraków)
Asystenci: Jarosław Mikołajewski i Marek Witoń
Techniczny: Tomasz Tatarzyński.

Źródło: Ruch Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Tęczowy ChorzowTreść komentarza: Czy na otwarciu był wojewoda bo widziałem jak trawniki malują na kolory tęczy pod urzędemData dodania komentarza: 22.05.2026, 11:26Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Pytanie zasadnicze. Na jak dlugo bedzie otwarty...Mam nadzieję ze regerendum wyybierze kogos kompetentnego na to stanowisko i ten ktos podejmie decyzję co dalej!Data dodania komentarza: 22.05.2026, 06:34Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Kiedy będą opublikowane oświadczenia majątkowe radnych i reszty ? Chcę wiedzieć ile co miesiąc inkasują za ten pokaz władzyData dodania komentarza: 22.05.2026, 06:02Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: EwkaTreść komentarza: Mógł ten orzejazd wrocic wxzesniej, tylko sie sajmon bujać niepotrzebnie z WINBem bujał. Bez efektu za to ze szkodą dla mieszkańcow.Data dodania komentarza: 21.05.2026, 20:47Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: LittleMiTreść komentarza: Taką stajnię Augiasza można posprzątać tylko za odpowiednią kasę i pewność, że się ma wolną rękę do robienia porządków.Data dodania komentarza: 20.05.2026, 15:12Źródło komentarza: Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach nadal bez nowego dyrektora. Jest kolejna rekrutacjaAutor komentarza: InfoTreść komentarza: Przybył w sprawie transkrypcji zastępcy ?Data dodania komentarza: 20.05.2026, 08:07Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w Chorzowie
Reklama
Reklama