Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Nocne zwiedzanie Stadionu Śląskiego w strugach deszczu

Mimo intensywnych opadów deszczu z oferty bezpłatnego zwiedzania stadionu skorzystało w sobotę blisko trzy i pół tysiąca ludzi. Największą popularnością cieszyła się strefa selfie, a w sklepiku z gadżetami – parasole.
Nocne zwiedzanie Stadionu Śląskiego w strugach deszczu

Stadion Śląski po raz drugi zaprosił na nocne zwiedzanie obiektu. Stadion można było podziwiać w blasku reflektorów oświetlających arenę główną, co przy ulewnym deszczu robiło niesamowite wrażenie.

Największą popularnością cieszyła się strefa selfie. W specjalnie przygotowanym miejscu na bieżni można było się zobaczyć na stadionowym telebimie i zrobić sobie selfie. Nocne zwiedzanie rozpoczęło się w sobotę o godz. 18.30, jeszcze w promieniach słońca. Szybko jednak zmiana pogody przegoniła zwiedzających na trybuny, które zostały udostępnione, by wszyscy mogli schronić się przed deszczem. Ostatnie wejście na obiekt miało miejsce 30 minut po północy.

Wśród atrakcji dostępna była wystawa wielkoformatowych obrazów „Śląski w obiektywie”, przedstawiająca najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce na obiekcie w 2018 roku. Dla tych, którzy chcieli się sprawdzić z wiedzy o stadionie, przygotowany był test. Po zeskanowaniu telefonem kodu QR i przejściu do specjalnie przygotowanej ankiety, trzeba było odpowiedzieć na pytania dotyczące zarówno historii Śląskiego, jak i informacji technicznych o obiekcie. Do wygrania były vouchery na bezpłatne zwiedzanie stadionu z przewodnikiem. Nie brakowało też chętnych do kupowania stadionowych gadżetów, z których najpopularniejsze w tym roku okazały się parasole.

Organizatorem wydarzenia była spółka Stadion Śląski. Projekt dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Źródło: Informacja prasowa


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Tęczowy ChorzowTreść komentarza: Czy na otwarciu był wojewoda bo widziałem jak trawniki malują na kolory tęczy pod urzędemData dodania komentarza: 22.05.2026, 11:26Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Pytanie zasadnicze. Na jak dlugo bedzie otwarty...Mam nadzieję ze regerendum wyybierze kogos kompetentnego na to stanowisko i ten ktos podejmie decyzję co dalej!Data dodania komentarza: 22.05.2026, 06:34Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Kiedy będą opublikowane oświadczenia majątkowe radnych i reszty ? Chcę wiedzieć ile co miesiąc inkasują za ten pokaz władzyData dodania komentarza: 22.05.2026, 06:02Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: EwkaTreść komentarza: Mógł ten orzejazd wrocic wxzesniej, tylko sie sajmon bujać niepotrzebnie z WINBem bujał. Bez efektu za to ze szkodą dla mieszkańcow.Data dodania komentarza: 21.05.2026, 20:47Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: LittleMiTreść komentarza: Taką stajnię Augiasza można posprzątać tylko za odpowiednią kasę i pewność, że się ma wolną rękę do robienia porządków.Data dodania komentarza: 20.05.2026, 15:12Źródło komentarza: Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach nadal bez nowego dyrektora. Jest kolejna rekrutacjaAutor komentarza: InfoTreść komentarza: Przybył w sprawie transkrypcji zastępcy ?Data dodania komentarza: 20.05.2026, 08:07Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w Chorzowie
Reklama
Reklama