Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 26 grudnia 2025 04:48
Reklama Baner reklamowy
Reklama
Reklama

Finał programu "Bezpieczne życie"

Dzisiaj w „Górnośląskim Parku Etnograficzym” odbył się uroczysty finał programu ,,Bezpieczne życie” Podczas finału uczniowie szkół podstawowych przygotowali występy. Następnie w ramach konkursu ,,Widzę zagrożenie-wiem, co należy robić”, najmłodsi otrzymali nagrody i upominki.
Finał programu "Bezpieczne życie"

Dzisiaj zakończona została tegoroczna edycja programu "Bezpieczne Życie", którego zasadniczym celem jest nauczenie dzieci sposobów zapobiegania nieszczęśliwym wypadkom,wykształcenie umiejętności postępowania w trudnych sytuacjach, a także poprawa poziomu bezpieczeństwa w placówkach oświatowych. Impreza finałowa odbyła się w pięknej scenerii  "Górnośląskiego Parku Etnograficznego”. Podczas finału uczniowie szkół podstawowych przygotowali występy. Piosenki były związane z radzeniem sobie w trudnych sytuacjach. Następnie w ramach konkursu ,,Widzę zagrożenie-wiem, co należy robić”, najmłodsi otrzymali nagrody i upominki.  Był konkurs sprawności strażackiej i wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Impreza była również okazją do inauguracji tegorocznej edycji programu "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą"

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miasta w Chorzowie,  Straży Pożarnej,  Straży Miejskiej  i Policji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: SztrucelTreść komentarza: Obawiam się że jedyny plan jaki posiada prezydent, to plan budowy stadionu :(Data dodania komentarza: 23.12.2025, 15:44Źródło komentarza: Wiadukt w ciągu ul. Nowej zostanie przebudowany. Rozbiórka ruszy po rozwiązaniu kwestii estakady!Autor komentarza: J.Treść komentarza: Czy Pan Franta już zdążył skrytykować jakość, lokalizację i przestrzen?Data dodania komentarza: 23.12.2025, 09:43Źródło komentarza: Bożonarodzeniowa szopka znów zagościła w chorzowskim zooAutor komentarza: W.Treść komentarza: Jak oni to w umowie zapisali to "rozwiązanie kwestii estakady"? O co chodzi? Najpierw muszą przywrócić ruch na DK79 zeby rozebrać wiadukt na Nowej? Tak? Czy podeprzeć estakade i puścić ruch? Czyli jaki jest plan cukierka na to? Wiadomo? Za 5 lat bedzie remont wiaduktu na Nowej? Coś wiadomo?Data dodania komentarza: 23.12.2025, 09:42Źródło komentarza: Wiadukt w ciągu ul. Nowej zostanie przebudowany. Rozbiórka ruszy po rozwiązaniu kwestii estakady!Autor komentarza: choKUrzówTreść komentarza: XD w tym mieście wszystko tak wyglądaData dodania komentarza: 22.12.2025, 19:52Źródło komentarza: Bożonarodzeniowa szopka znów zagościła w chorzowskim zooAutor komentarza: budowlaniecTreść komentarza: Czyli remont nie ruszy 🙃 Ale co się dziwić, priorytetem miasta jest kolejny stadion. Kto by się przejmował jakimiś tam mostami? Ino ruch co nie?Data dodania komentarza: 22.12.2025, 14:52Źródło komentarza: Wiadukt w ciągu ul. Nowej zostanie przebudowany. Rozbiórka ruszy po rozwiązaniu kwestii estakady!Autor komentarza: SocratesTreść komentarza: Pokażcie zblizenie twarzy Maryi xdData dodania komentarza: 22.12.2025, 14:36Źródło komentarza: Bożonarodzeniowa szopka znów zagościła w chorzowskim zoo
Reklama
Reklama
Reklama