Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Uroczyste zakończenie semestrów w Chorzowskiej Akademii Seniora

25 czerwca o godzinie 11.00 odbędzie się uroczyste zakończenie wiosennych semestrów w Chorzowskiej Akademii Seniora i Klubie Malucha.
Uroczyste zakończenie semestrów w Chorzowskiej Akademii Seniora

Regularne zajęcia w Chorzowskiej Akademii Seniora, Dzielnicowych Akademiach Seniora, Klubie Malucha i wszystkich jego filiach zostały już zakończone. Międzysemestralna przerwa potrwa do września. Teraz nadszedł czas na podsumowanie dotychczasowej działalności.

-  Zakończenie semestru do okazja do tego, by podziękować uczestnikom organizowanych przez nas zajęć za obecność i zaangażowanie, ale też by porozmawiać z nimi o ich potrzebach i oczekiwaniach w kolejnych semestrach – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. promocji i aktywizacji społecznej.

Uroczyste zakończenie semestrów odbędzie się we wtorek, 25 czerwca o godzinie 11.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta przy ul. Rynek 1. 

Tego samego dnia o godzinie 17.00 w Starochorzowskim Domu Kultury odbędzie się również potańcówka z udziałem Mirka Szołtyska i DJ-a Bassa. Wstęp płatny 5 zł w kasie SDK.

Źródło: CIM Chorzów

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Tęczowy ChorzowTreść komentarza: Czy na otwarciu był wojewoda bo widziałem jak trawniki malują na kolory tęczy pod urzędemData dodania komentarza: 22.05.2026, 11:26Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Pytanie zasadnicze. Na jak dlugo bedzie otwarty...Mam nadzieję ze regerendum wyybierze kogos kompetentnego na to stanowisko i ten ktos podejmie decyzję co dalej!Data dodania komentarza: 22.05.2026, 06:34Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Kiedy będą opublikowane oświadczenia majątkowe radnych i reszty ? Chcę wiedzieć ile co miesiąc inkasują za ten pokaz władzyData dodania komentarza: 22.05.2026, 06:02Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: EwkaTreść komentarza: Mógł ten orzejazd wrocic wxzesniej, tylko sie sajmon bujać niepotrzebnie z WINBem bujał. Bez efektu za to ze szkodą dla mieszkańcow.Data dodania komentarza: 21.05.2026, 20:47Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: LittleMiTreść komentarza: Taką stajnię Augiasza można posprzątać tylko za odpowiednią kasę i pewność, że się ma wolną rękę do robienia porządków.Data dodania komentarza: 20.05.2026, 15:12Źródło komentarza: Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach nadal bez nowego dyrektora. Jest kolejna rekrutacjaAutor komentarza: InfoTreść komentarza: Przybył w sprawie transkrypcji zastępcy ?Data dodania komentarza: 20.05.2026, 08:07Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w Chorzowie
Reklama
Reklama