Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Z Sokolni do Mam Talent

Magda Rajtor i Marta Śrutwa, wychowanki chorzowskiej Sokolni, już jutro pojawią się na antenie TVN w programie Mam Talent! W telewizyjnym talent show będą występować jako duet o nazwie Duo Infinity.
Z Sokolni do Mam Talent

O swoim udziale w programie Mam Talent! chorzowianki pochwaliły się za pośrednictwem Facebooka:

Magda Rajtor i Marta Śrutwa z sukcesami trenują akrobatykę od kilkunastu lat. Wychowanki chorzowskiej Sokolni mogą się poszczycić pięcioma złotymi medalami przywiezionymi z Mistrzostw Polski seniorek. Wielokrotnie reprezentowały także Polskę na arenie międzynarodowej. W ich gablotach wiszą także złote medale Mistrzostw Świata i Europy.

Czy podczas występu w Mam Talent! również spisały się na medal? O tym będziemy się mogli przekonać już w sobotę, 28 września. Emisja programu rozpocznie się o godz. 20:00.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Tęczowy ChorzowTreść komentarza: Czy na otwarciu był wojewoda bo widziałem jak trawniki malują na kolory tęczy pod urzędemData dodania komentarza: 22.05.2026, 11:26Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Pytanie zasadnicze. Na jak dlugo bedzie otwarty...Mam nadzieję ze regerendum wyybierze kogos kompetentnego na to stanowisko i ten ktos podejmie decyzję co dalej!Data dodania komentarza: 22.05.2026, 06:34Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Kiedy będą opublikowane oświadczenia majątkowe radnych i reszty ? Chcę wiedzieć ile co miesiąc inkasują za ten pokaz władzyData dodania komentarza: 22.05.2026, 06:02Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: EwkaTreść komentarza: Mógł ten orzejazd wrocic wxzesniej, tylko sie sajmon bujać niepotrzebnie z WINBem bujał. Bez efektu za to ze szkodą dla mieszkańcow.Data dodania komentarza: 21.05.2026, 20:47Źródło komentarza: Po niemal roku wrócił przejazd pod estakadą!Autor komentarza: LittleMiTreść komentarza: Taką stajnię Augiasza można posprzątać tylko za odpowiednią kasę i pewność, że się ma wolną rękę do robienia porządków.Data dodania komentarza: 20.05.2026, 15:12Źródło komentarza: Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach nadal bez nowego dyrektora. Jest kolejna rekrutacjaAutor komentarza: InfoTreść komentarza: Przybył w sprawie transkrypcji zastępcy ?Data dodania komentarza: 20.05.2026, 08:07Źródło komentarza: Adam Andruszkiewicz z Kancelarii Prezydenta RP z wizytą w Chorzowie
Reklama
Reklama