Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 15:11
Reklama Baner reklamowy

Gala Programu „Chorzów 60+” już za nami

Wczoraj o godzinie 16:00 w Chorzowskim Centrum Kultury miała miejsce Gala programu „Chorzów 60+”. Podczas wydarzenia zostały wręczone statuetki w Plebiscytach Firma Przyjazna Seniorom oraz Aktywny 60+.
Gala Programu „Chorzów 60+” już za nami

W niedzielę 30 października w Chorzowskim Centrum Kultury odbyła się Gala programu "Chorzów 60+". W programie gali znalazł się pokaz tańca w wykonaniu Studia Musicalowego Love Tomasza Micha oraz koncert „Hity Brodway'u”. Jednakże wydarzenie to było wyjątkowe z innych powodów – przykładowo ze względu na pierwszą edycję Targów Senioralnych, podczas których lokalne organizacje pozarządowe mogły przedstawić profil prowadzonej działalności.

Podczas gali poznano zwycięzców plebiscytów senioralnych. Za najaktywniejszego chorzowskiego seniora została uznana Pani Urszula Staszowska, która tytuł ten uzyskała już po raz drugi z rzędu. Odebrała ona statuetkę z rąk wiceprzewodniczącego Rady Miasta - Waldemara Kołodzieja.

Laureatami w poszczególnych kategoriach plebiscytu „Firma Przyjazna Seniorom” zostały przedsiębiorstwa – Dworek Parkowy, Kompleks Sztygarka, Sklep rowerowy „Atut”, Centrum Inicjatyw Społecznych, Zamek Moszna czy MDK „Batory”.Galeria zdjęć z wydarzenia jest dostępna na stronie UM Chorzów.



Źródło: ChCK, UM Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: szaula Treść komentarza: To wreszcie kiedy 07-2026 czy 07-2027. W nagłówku pisze 07-2026 a na końcu artykułu 07-2027. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:29 Źródło komentarza: Ciężarówki nie wjadą tranzytem na ulicę Bytomską. Miasto wprowadza poważne zmiany! Autor komentarza: slazak Treść komentarza: To juz wiemy na kogo nie glosowac do rady miasta. Nie chcemy takiej rady! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:35 Źródło komentarza: Prezydent Szymon Michałek z wotum zaufania i absolutorium Autor komentarza: Laax Treść komentarza: Mówią, żę pożar zaczął się o 16:30 a pierwsze ostrzeżenia RCB zaczęły przychodzić kolejnego dnia o 0:35. Prezydent Michałek sie obudził to wysłał informacje o potrzebie takiego alarmu RCB Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:48 Źródło komentarza: Pożar śmieci w Chorzowie. Powołano pełnomocnika ds. Bezpieczeństwa Środowiskowego [AKTUALIZACJA] Autor komentarza: slazak Treść komentarza: To wyróżnienie pewnie z powodu zamknięcia estakady haha Faktycznie to osiagniecie na skalę całej kuli ziemskiej! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:17 Źródło komentarza: Miasto Chorzów w prestiżowym zestawieniu! "To nasza wspólna nagroda i jednocześnie motywacja do dalszej pracy" Autor komentarza: Katns Treść komentarza: Dzien dobry o ktorej spiewac bedzie mily pan Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:28 Źródło komentarza: Skolim, Modelki i Zenek Martyniuk na Śląskim! [HARMONOGRAM] Autor komentarza: kaloryfer Treść komentarza: No, trwałe to jak 150! Tak to jest jak uprawia się prowizorkę, byle by tylko pokazać, że COKOLWIEK się ROBI. Wywalone pieniądze- a mógł być festyn, na którym by można pobrylować i FAJNE zdjęcia popstrykać. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:11 Źródło komentarza: Problemy z placem zabaw w Parku Hutniczym – zaledwie miesiąc po otwarciu
Reklama
Reklama