Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

Prawie 1000 działek amfetaminy nie trafi na rynek

Policjanci z Nieetatowej Grupy Wywiadowczej katowickiego Oddziału Prewencji wspólnie z wywiadowcami z chorzowskiej komendy zatrzymali dwóch mieszkańców miasta w chwili transakcji narkotykowej. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.
Prawie 1000 działek amfetaminy nie trafi na rynek

Uwagę policjantów z Nieetatowej Grupy Wywiadowczej katowickiego Oddziału Prewencji, którzy pełnili służbę wspólnie z chorzowskimi wywiadowcami, zwrócił kierujący oplem, który z dużą prędkością minął ich na jednej z chorzowskich ulic. Policjanci postanowili go zatrzymać, więc ruszyli za nim. W pewnym momencie mężczyzna skręcił w boczna uliczkę i zatrzymał samochód, a następnie trzymając jakiś pakunek w ręce, przesiadł się do bmw, którym mężczyźni odjechali. Po krótkim pościgu mężczyźni zostali zatrzymani. Jak się szybko okazało, mieli co najmniej kilka powodów, aby uciekać. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nich ponad 900 działek dilerskich amfetaminy. Ponadto obaj wsiedli za kierownice swoich samochodów pod wpływem narkotyków, a kierujący bmw nie miał prawa jazdy. Jak ustalili śledczy, mundurowi zatrzymali mężczyzn chwilę po tym, jak 21-latek sprzedał 31-latkowi narkotyki. W trakcie przeszukania opla, którym poruszał się młodszy z mężczyzn, policjanci znaleźli kolejne porcje amfetaminy. Mężczyźni mieli także przy sobie znaczną sumę pieniędzy. Po nocy spędzonej w areszcie zatrzymani usłyszeli zarzuty. Starszemu z nich grozi 3-letni pobyt w więzieniu, a młodszy może tam spędzić nawet 10 lat. Został on również objęty policyjnym dozorem.

Źródło: KMP Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Wioletta JanikowskaTreść komentarza: Miasto potrzebuje wizji, znaczenia. Dużych inwestycji. Po upadku przemysłu ciężkiego i wyludnianiu się, dotychczas zabrakło rozwojowego pomysłu. Remonty dróg i malowanie szkół, to ledwie poprawność. Nie wystarczy malowanie sklepu, który bankrutuje. Mam nadzieję, że Rada Kobiet i Oficer Zieleni to kosmetyczne zabiegi, natomiast wizja Prezydenta jest dużo większa. Powodzenia. Mieszkańcy są warci dużych zmian.Data dodania komentarza: 13.05.2026, 15:39Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Michałek już tylu pseudo specjalistów zatrudnił, że więcej go promują niż zajmują się dobrem miasta i mieszkańców. Czyżby po to oficer zieleni bo wielki urbanista sobie nie radzi? A taki fajny był amerykański.... ;)Data dodania komentarza: 13.05.2026, 14:54Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: Tęczowego Chorzowa Już CzasTreść komentarza: Kobieta orkiestra w każdej komisji stadion estakada teraz rada kobiet , rzadko kiedy trafia się ktoś z tak ogromną wiedzą że wszędzie go potrzebują a jednak udało się i mamy ten zaszczyt patrzeć na toData dodania komentarza: 13.05.2026, 14:47Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: Obiektywnie z krojcokaTreść komentarza: Wymyślanie komisji , rad i stanowisk na potrzeby poboru diety ?? Dygitarze z miast ościennych będą kolorować Chorzow ? Czemu nie robią tego w swoich miastach ?Data dodania komentarza: 13.05.2026, 14:38Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: ChorzowiankaTreść komentarza: Może Zakład Zieleni w Chorzowie nie ma tego w kompetencjach. #referendumchorzówData dodania komentarza: 13.05.2026, 13:35Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Byłbym zapomnial! Mam nadzieje ze ten oficer bedzie pilnował i odpowiadał za wycinanie drzew w parku slaskim pod budowe mieszkan!Data dodania komentarza: 13.05.2026, 13:25Źródło komentarza: Prezydent Michałek zapowiada powołanie “Oficera Zieleni” i “Rady Kobiet”
Reklama
Reklama