Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 23 grudnia 2025 11:04
Reklama Baner reklamowy
Reklama

Park Śląski zamknięty dla odwiedzających

Zarząd Parku Śląskiego zaapelował do mieszkańców regionu, by nie korzystali z infrastruktury chorzowskiego ogrodu. Ma to związek z wprowadzeniem na terenie kraju stanu epidemii, a tym samym ustanowienia czasowego ograniczenia działalności związanej ze sportem, rozrywką i rekreacją.
Park Śląski zamknięty dla odwiedzających

- Dotyczy to w szczególności z urządzeń rekreacyjnych i zabawowych. Prosimy o to, aby nie poruszać się po terenie parku. Wszystkie urządzenia służące rekreacji zostały opatrzone stosownymi tablicami informacyjnymi oraz wygrodzone - czytamy w komunikacie Parku Śląskiego.

Sytuacja związana z koronawirusem odbija się na funkcjonowaniu niemal każdego państwa, regionu, miasta czy instytucji. Dlatego na bieżąco przedstawiamy raporty dotyczące Chorzowa w obliczu epidemii COVID-19. Najnowszy taki raport znajdziecie TUTAJ.

 

Fot. Park Śląski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: J.Treść komentarza: Czy Pan Franta już zdążył skrytykować jakość, lokalizację i przestrzen?Data dodania komentarza: 23.12.2025, 09:43Źródło komentarza: Bożonarodzeniowa szopka znów zagościła w chorzowskim zooAutor komentarza: W.Treść komentarza: Jak oni to w umowie zapisali to "rozwiązanie kwestii estakady"? O co chodzi? Najpierw muszą przywrócić ruch na DK79 zeby rozebrać wiadukt na Nowej? Tak? Czy podeprzeć estakade i puścić ruch? Czyli jaki jest plan cukierka na to? Wiadomo? Za 5 lat bedzie remont wiaduktu na Nowej? Coś wiadomo?Data dodania komentarza: 23.12.2025, 09:42Źródło komentarza: Wiadukt w ciągu ul. Nowej zostanie przebudowany. Rozbiórka ruszy po rozwiązaniu kwestii estakady!Autor komentarza: choKUrzówTreść komentarza: XD w tym mieście wszystko tak wyglądaData dodania komentarza: 22.12.2025, 19:52Źródło komentarza: Bożonarodzeniowa szopka znów zagościła w chorzowskim zooAutor komentarza: budowlaniecTreść komentarza: Czyli remont nie ruszy 🙃 Ale co się dziwić, priorytetem miasta jest kolejny stadion. Kto by się przejmował jakimiś tam mostami? Ino ruch co nie?Data dodania komentarza: 22.12.2025, 14:52Źródło komentarza: Wiadukt w ciągu ul. Nowej zostanie przebudowany. Rozbiórka ruszy po rozwiązaniu kwestii estakady!Autor komentarza: SocratesTreść komentarza: Pokażcie zblizenie twarzy Maryi xdData dodania komentarza: 22.12.2025, 14:36Źródło komentarza: Bożonarodzeniowa szopka znów zagościła w chorzowskim zooAutor komentarza: RE-FE-RENDUM!!!!Treść komentarza: RE-FE-RENDUM!!!! RE-FE-RENDUM!!!!Data dodania komentarza: 21.12.2025, 13:31Źródło komentarza: Uchwalono podwyżkę dla prezydenta Chorzowa. “To jest jakaś hipokryzja”
Reklama
Reklama
Reklama