Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

W Przedszkolu nr 3 szyją maseczki

Nastał ciężki czas. Życie wszystkich ludzi zostało przewrócone do góry nogami. Życie naszej przedszkolnej „rodziny” również. Przedszkole nr 3 w Chorzowie stoi niemal opustoszałe, nie słychać w nim gwaru i śmiechu dzieci, którym przedszkole powinno tętnić. Jedna z nauczycielek przedszkola mgr Agnieszka Noga postawiła sobie bowiem za cel uszycie 1000 maseczek, którymi bezinteresownie dzieli się z personelem medycznym, mieszkańcami Chorzowa i ludźmi, którzy ich potrzebują.
W Przedszkolu nr 3 szyją maseczki

Personel przedszkola nr 3 w Chorzowie postanowił jednak się nie poddawać!  Nie poprzestajemy na swoich obowiązkach (czyli zdalnym nauczaniu) i wspólnie jak to w jednej wielkiej rodzinie działamy, aby pomóc innym w tym trudnym czasie. Jedna z nauczycielek przedszkola mgr Agnieszka Noga postawiła sobie bowiem za cel uszycie 1000 maseczek, którymi bezinteresownie dzieli się z personelem medycznym, mieszkańcami Chorzowa i ludźmi, którzy ich potrzebują. W swoich działaniach może liczyć na cały personel przedszkola, który regularnie wspomaga ją w tych działaniach. Pani Teresa chętnie dołączyła do akcji szycia maseczek, lecz nie każdy ma takie umiejętności.

Każdy chce jednak pomóc więc znajduje ku temu sposób. Wspomaga akcję finansowo,  a także kupując materiały i gumki.  Choć w ten sposób personel przedszkola na czele z naszą „bohaterką” Agnieszką stara się odwdzięczyć pracownikom medycznym za ich serce i poświęcenie, które dają nam w tym trudnym czasie. Pomoc z całą pewnością ma również aspekt wychowawczy, bo jak lepiej można nauczyć dzieci empatii i ukształtować w nich prawdziwie ważne wartości jak nie własnym dobrym przykładem? Oby jak najwięcej takich cichych „bohaterów”.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Misia Treść komentarza: Zawalidrogi Data dodania komentarza: 10.07.2026, 15:40 Źródło komentarza: Ulica Wolności wzbogaciła się o nowe ławki Autor komentarza: K. Treść komentarza: Pan z dojtoratem od ławek i donic w końcu się wziął do roboty. Mam tutaj w tym jednym momencie pytanie. W jaki sposob pan dr planuje przeprowadzic te prototypowanie. Bo przeciez o tym mowa. Tak? Te ławki to czasowe rozwiazanie, ktore ma sprawdzic, czy sie sorawdza, czy uklad dobry, tak? A potem co? Ankieta i zmiana aranzacji? Was w tym urzedzie powalilo? Ławkie se układacie? Przypominam panu doktorowi, ze juz raz sie w parametrowanie bawil. Na placu Miarki. Do dzisiaj nie ma raportu z tej "zabawy" czy sie to sorawdzilo, czy nie, uwagi, ankiety. Pan doktor chuba niewiele wie o tym parametrowaniu. Data dodania komentarza: 10.07.2026, 15:18 Źródło komentarza: Ulica Wolności wzbogaciła się o nowe ławki Autor komentarza: slazak Treść komentarza: Kogo myśmy wybrali na prezydenta!!! Data dodania komentarza: 9.07.2026, 17:03 Źródło komentarza: Umowa z Kaskadą wypowiedziana przez post na Facebooku? “Wpis wskazywał na zakończenie działalności” Autor komentarza: Tak to jest Treść komentarza: Na wizualizacjach był tam ładny, zielony skwer :( Szkoda. Data dodania komentarza: 8.07.2026, 20:18 Źródło komentarza: Centrum handlowe przy Muzeum Hutnictwa coraz bliżej Autor komentarza: Sztrucel Treść komentarza: Z okien UM korków nie widać, a jak nie widać, to nie ma. Po drodze do Bobrownik też nie ma korków. Po co to zmieniać? Na Starym drogi się już rozłażą, koleiny, dziury, światła działają jak chcą, tego też pewnie nie widać. Jest super, jest super więc o co Ci chodzi...? Data dodania komentarza: 8.07.2026, 13:57 Źródło komentarza: Kaskada nie wróci pod estakadę. “Miasto nie dało nam szansy na powrót” Autor komentarza: taki tam Treść komentarza: Świętochłowice zamknęły ul. Bytomską od skrzyżowania z ul. Chorzowską dla ciężarówek, które teraz jadą przez Chorzów do DTŚ. Michałek nie otwiera też estakady, "bo się korki porobią". Dlatego mamy rozjeżdżane i zakorkowane mniejsze ulice, które prowadzą do DTŚ. Gdzie tu logika? Na estakadzie korki złe, ale korki do "ronda św. Floriana" już dobre? Jest to w ogóle prawnie dopuszczone, żeby JST nie otwierało jakiejś drogi, bo im się wydaje, że tam będą korki? Data dodania komentarza: 8.07.2026, 10:16 Źródło komentarza: Kaskada nie wróci pod estakadę. “Miasto nie dało nam szansy na powrót”
Reklama
Reklama