Mundur, który daje poczucie bezpieczeństwa. Mieszkanka podziękowała świętochłowickim policjantom za uratowanie życia
W codziennym natłoku informacji o interwencjach, zdarzeniach drogowych czy działaniach służb mundurowych rzadko mamy okazję usłyszeć historie, które pokazują najbardziej ludzkie oblicze policyjnej służby. Tym bardziej warto opowiedzieć o wydarzeniu, które miało miejsce 1 czerwca w Świętochłowicach.
04.06.2026 09:54
Komentarze