Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 11 sierpnia 2025 09:25
Reklama
ReklamaBudowa i remont na Ceneo

"Sic Parvis Magna" - Wielkość od skromnych początków [ZDJĘCIA]

W przypadku młodych adeptów z Chorzowskiej Szkoły Walki, słowa te nabierają znaczenia. 19 marca zawodnicy z Chorzowskiej Szkoły Walki startowali w XVIII Pucharze Podbeskidzia w Sztukach Walki.  W sumie do rywalizacji stanęło około 160 zawodników z kilku polskich klubów oraz z Czech, Słowacji i Ukrainy. 
"Sic Parvis Magna" - Wielkość od skromnych początków [ZDJĘCIA]

Tym razem 21 zawodników z naszego klubu rywalizowało w konkurencjach kata, semi contact i Ju-jitsu. Jesteśmy pełni podziwu dla naszych młodych wojowników którzy pierwszy raz startowali w zawodach. Już w tym miejscu należą się dla nich wielkie brawa. 

Tak więc nie przedłużając czas zaprezentować zdobycze naszych zawodników:

Antoni Wolff 
1 miejsce w formule walk Ju-jitsu 
2 miejsce w formule walk semi contact 
Statuetka wyróżniającą 

Zuzanna Skórska 
2 miejsce w formule walk Ju-jitsu
1 miejsce w formule walk semi contact 
Statuetka najwszechstronniejszej zawodniczki walk

Karol Pietrzyk
2 miejsce w formule walk Ju-jitsu

Zofia Walaszczyk
2 miejsce w formule walk semi contact

Marcel Krawczyk
1miejsce w formule walk semi contact

Karol Szymański
2 miejsce w formule walk semi contact
4 miejsce w formule walk Ju-jitsu

Tomasz Pache 
2 miejsce w formule walk Ju-jitsu
3 miejsce w formule walk semi contact

Paweł Jankowski
1 miejsce w formule walk semi contact
1 miejsce w formule walk Ju-jitsu
Puchar najwszechstronniejszego zawodnika walk

Hanna Osadnik
3 miejsce w formule walk Ju-jitsu
2 miejsce w formule walk semi contact

Oktawian Cypliński 
2 miejsce w formule walk Ju-jitsu

Adam Wróblewski 
2 Miejsce w formule kata
3 miejsce w formule walk semi contact
Statuetka wyróżniającą 

Patryk Dziembał 
3 miejsce w formule walk semi contact

Tomasz Desolt 
3 miejsce w formule walk semi contact

Zuzanna Nowakowska
2 miejsce w formule walk Ju-jitsu

Adam Kaca
1 miejsce w formule walk semi contact 

Podsumowując Chorzowska Szkoła Walki przywiozła ze sobą:

  • 6 złotych medali
  • 10 srebrnych medali 
  • 5 brązowe medale
  • 4 statuetki wyróżniające

Jeszcze raz wszystkim uczestnikom gratulujemy i nie możemy się doczekać kolejnych zawodów.

Autorem tekstu jest nasz Czytelnik - Tomasz Pache.
Chcesz sprawdzić się jako dziennikarz "Tuby"? Każdy może założyć konto na naszej stronie i samodzielnie udostępnić artykuł. Po akceptacji Redaktora Naczelnego, Wasz materiał pojawi się w naszych mediach!



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ElżbietaTreść komentarza: Bez politycznej narracji, niech rozsadek zwycięży! W świetle oceny GINB logiczna jest rozbiórka estakady i realizacja planowanych rozwiązań.Data dodania komentarza: 11.08.2025, 07:24Źródło komentarza: GINB odpowiada w sprawie podparcia estakady. Chorzów czeka transformacja śródmieściaAutor komentarza: JorguśTreść komentarza: Czy nie można byłoby działania z podparciem przęsła przy linii kolejowej tak aby również ruch tramwajowy przywrócić...Data dodania komentarza: 10.08.2025, 14:27Źródło komentarza: GINB odpowiada w sprawie podparcia estakady. Chorzów czeka transformacja śródmieściaAutor komentarza: Animal planetTreść komentarza: Śląski Ogród Zoologiczny. Wyjątkowo przyjazne miejsce dla gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem. A w sąsiedztwie ..., dawnym wesołym miasteczku jakieś matoły organizują wielogodzinną imprezę. Czy dyrekcja zoo powiadomiła już policję o znęcaniu się nad zwierzętami, którym miała zapewnić dobrostan? Dyrekcjo! Twoja bezczynność wobec imprez na terenie parku śląskiego to powód do rezygnacji ze stanowiska!Data dodania komentarza: 10.08.2025, 13:31Źródło komentarza: Na świat przyszedł nowy mieszkaniec śląskiego zoo. Jest przedstawicielem najwyższego ssaka na świecieAutor komentarza: SodaTreść komentarza: Owsiak niech dołoży...jest rondo jego imieniem hahaData dodania komentarza: 10.08.2025, 12:30Źródło komentarza: GINB odpowiada w sprawie podparcia estakady. Chorzów czeka transformacja śródmieściaAutor komentarza: JohannTreść komentarza: A mnie się wydaje, że współcześni Polsce inżynierowie nie potrafią dokonać obliczeń czy ten obiekt się zawali czy też nie . Zdecydowanie prościej stwierdzić, że się zawali. Kiedyś potrafilu przesunąć Wielki Piec w Hucie Pokój , a teraz z taką estakadą nie potrafią się poradzić. Może zadzwonić do Niemiec po niemieckich inżynierów, aby to sprawdzili czy się zawali czy też nie ?Data dodania komentarza: 10.08.2025, 10:47Źródło komentarza: GINB odpowiada w sprawie podparcia estakady. Chorzów czeka transformacja śródmieściaAutor komentarza: PasażerTreść komentarza: Rozkłady jazdy autobusów są tak układane, że tworzą się tzw wilcze stada. Czyli np przez pół godziny nic nie jedzie na danym odcinku a następnie jedzie kilka autobusów w krótkich odstępach. Ktoś kto układa rozkłady nie radzi sobie z tym tematem już od wielu lat. Może trzeba jakoś pomóc? Tramwaje mają podobny problem. To chyba ta sama szkoła... A i jeszcze jedno. Czy skrócenie czasu przejazdu to naprawdę priorytet? Np linia 663 omija po zmianach cale centrum miasta. Dla mnie kompletny nousens ale może czegoś nie wiem.Data dodania komentarza: 10.08.2025, 07:22Źródło komentarza: ZTM: więcej autobusów powróci na chorzowski rynek
Reklama
Reklama