Żużel wraca na Skałkę. Bilety już w sprzedaży, pierwszy mecz 12 kwietnia
Sezon żużlowy w Świętochłowicach startuje już w przyszłym tygodniu. Kibice mogą się przygotować na pierwsze ligowe emocje, bo sprzedaż biletów ruszyła 1 kwietnia, a inauguracyjne spotkanie odbędzie się 12 kwietnia na stadionie OSiR Skałka. Nowy sezon zapowiada się bardzo intensywnie dla drużyny ze Świętochłowic. Pierwszy mecz ligowy zostanie rozegrany w niedzielę 12 kwietnia o godzinie 15.00. Rywalem będzie łotewski Lokomotiv Daugavpils, co gwarantuje wysoki poziom sportowy i duże emocje już na samym początku rozgrywek.
02.04.2026 08:53
1
Komentarze