Prezydent Beger w TVP Katowice o finansach miasta, RIO, Mostostalu i referendum. „Wszystko jest pod kontrolą”
Prezydent Świętochłowic Daniel Beger był wczoraj gościem programu prowadzonego przez Marcina Zasadę "Protokół Rozbieżności". W rozmowie odniósł się do aktualnej sytuacji finansowej miasta, przegranego procesu z Mostostalem Zabrze, planowanych inwestycji oraz pojawiających się głosów o możliwym referendum w sprawie jego odwołania.
12.06.2026 06:55
1
Komentarze