Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 czerwca 2026 10:22
Reklama Baner reklamowy

Halo, tu Ziemia

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Natalii Kukulskiej, który odbędzie 9 października w Teatrze Rozrywki. Wydarzenie będzie częścią trasy promującej płytę „Halo tu Ziemia”. Premiera 9. albumu artystki planowana jest na 29 września.
Halo, tu Ziemia

Od swojego „dorosłego” debiutu i płyty „Światło” artystka przeszła długą muzyczną drogę, rozwijając się jako wokalistka, autorka tekstów, współkompozytorka i współproducentka swoich płyt. Nowoczesne, odważne w brzmieniach kompozycje stworzone zostały przez Natalię w kolektywie z Michałem Dąbrówką, Archie Shevsky’m i Marcinem Górnym.

- Ideą całej płyty był zapis żywych emocji i muzycznych pomysłów, będących efektem wspólnego grania podczas muzycznego wyjazdu całego zespołu w góry. Tam powstała większość piosenek. Dzięki temu album ma w sobie żywiołowość, rodzaj koncertowej energii, ale również nie ucieka esencja czyli jakość kompozycji – przekonuje Paweł Talaga, menadżer artystki.

„Halo tu Ziemia” to zbiór oryginalnych i nieszablonowych utworów często wyrywających się z przewidywalnych form produkcyjnych. Czuć dojrzałą kreację i zabawę dźwiękiem a zarazem wszystkie eksperymenty brzmieniowe są jedynie przyprawą do przekazu treści. Trzonem tej płyty są kompozycje i teksty, których oryginalność nie zostawia obojętnym słuchacza. Brzmienia przykuwają uwagę ale dopełniają obraz tworząc wraz z nośnymi melodiami - integralną całość.

Bilety na wydarzenie (w cenie od 35-85 zł) można nabyć tutaj.

 

Źródło: materiały prasowe


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Kowal Treść komentarza: Jak nie, jak po dwoch latach rządow panprezydenta jest gorzej niż przed? To serio myslisz, ze gorzej nie bedzie? Data dodania komentarza: 11.06.2026, 16:15 Źródło komentarza: Trzęsienie ziemi w Tramwajach Śląskich. Prezes odwołany po akcji CBA, w tle zarzuty dla posła RP Autor komentarza: Magda Treść komentarza: Gorzej nie będzie Data dodania komentarza: 11.06.2026, 15:01 Źródło komentarza: Trzęsienie ziemi w Tramwajach Śląskich. Prezes odwołany po akcji CBA, w tle zarzuty dla posła RP Autor komentarza: Kibic Treść komentarza: Finał to pokaż sily 5:1 z Wisłą Płock, 6:0 z Beniaminkiem Krosno, 2:0 Warta Poznań. Polfinal 6:0 z Fakro Jelna no i wielki finał ponownie z Wartą Poznań 3:0. Data dodania komentarza: 11.06.2026, 08:56 Źródło komentarza: Złota Maja z Chorzowa! 13-latka Mistrzynią Polski w piłce nożnej Autor komentarza: Chorzowianin Treść komentarza: Kibole zadziałali… no cóż Data dodania komentarza: 10.06.2026, 21:19 Źródło komentarza: Referendum nie będzie. Za mało podpisów, aby odwołać Szymona Michałka Autor komentarza: Leni 234 Treść komentarza: dlaczego nie kursuje linia tramwajowa nr 9 ,gyz moglaby konczyc kurs na Rynku w Chorzowie,niekoniecznie musi kursowac do Stadionu Slaskiego.Jezeli ta linia przez okolo 90 lat kursowala do Chorzowskiego Rynku i nagle jakis "podciotek" zdecydowal,ze przedluzono ja do Stadionun Slaskiego gdzie i tak wozila POWIETRZE . Data dodania komentarza: 10.06.2026, 20:07 Źródło komentarza: Duże zmiany pod estakadą: wraca komunikacja miejska! Autor komentarza: slazak Treść komentarza: Tyle lat wszyscy to widzą jacy nieudacznicy zyciowi to zrobili! Takich ludzi nalezy natychmiast odwołać z takich stanowisk. Tyle miejsca tam jest i od razu należało to zrobic a nie czekac dziesiątki lat! Całe życie pracujemy na takich nieudaczników i karowrowiczow! Data dodania komentarza: 10.06.2026, 18:35 Źródło komentarza: Rewolucja na węźle A4 w Chorzowie! Będzie bezpieczniej i płynniej
Reklama
Reklama