Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Foszmańczyk: Zdecydowanie niedosyt

Ruch Chorzów zremisował z Polonią Bytom w meczu nazywanym Najstarszymi Derbami Śląska. Niebiescy stracili bramkę w 90. minucie, która przesądziła o remisie. W obozie chorzowian wyraźnie czuć niedosyt, z powodu ostatnich wyników.
Foszmańczyk: Zdecydowanie niedosyt

Tomasz Foszmańczyk – Ruch Chorzów

Zdecydowanie niedosyt. Dla nas to strata dwóch punktów, a nie zyskanie jednego, bo graliśmy tak, jak sobie założyliśmy. Zdobyliśmy bramkę i dalej mecz przebiegał tak, jak się spodziewaliśmy i praktycznie Polonia z gry nam nie zagroziła, więc tylko szkoda, że nie skorzystaliśmy z ich nieuwagi i nie strzeliliśmy bramki na 2:0, bo sytuacje mieliśmy super. Gdybyśmy zamknęli ten mecz, nie byłoby tej sytuacji, która niestety doprowadziła do remisu. Szkoda, bo błąd indywidualny kosztuje całą drużynę stratę punktów. Ze swojego stanu zdrowia, z tego jak to wytrzymało w trakcie meczu, jestem zadowolony, ale naprawdę jestem zły i jest mi po prostu przykro, że nie zdobyliśmy punktów. Słyszeliśmy naszych kibiców, ich doping i naprawdę chcieliśmy dzisiaj dla nich i dla nas, dla całego Ruchu zdobyć te trzy punkty w derbach, bo wiemy dla wszystkich, co oznacza mecz derbowy i szkoda, że nie udało się tego zrobić.

Łukasz Janoszka – Ruch Chorzów

Wielki niedosyt. Myślę, że nie było to wielkie widowisko, ale można się było spodziewać tego przed meczem, że tak to będzie wyglądać. Udało nam się strzelić bramkę, prowadzić do 90. minuty, gdzie Polonia – umówmy się – do tej pory nie wiem czy stworzyła jakąkolwiek sytuację i nam zagroziła. Myślę, że to my im stworzyliśmy okazję, gdy strzelili bramkę. Jest to na pewno duży niedosyt. Mieliśmy trochę inny plan na ten mecz i bardzo długo ten plan się udawał, bo wygrywaliśmy i chcieliśmy ograniczyć sytuacje Polonii do minimum, to nam się udawało. Jednak nie możemy popełniać takich błędów, bo jak widać przeciwnik raz kopnie w światło bramki i kończy się golem i tak nie może być.

Źródło: Ruch Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Lokals69Treść komentarza: Zapraszam do sprawdzenia wszystkich ile prezydent od lansowania się w mediach społecznościowych podbiera kasy za nic w wodociągachData dodania komentarza: 1.05.2026, 20:22Źródło komentarza: Kto zdecyduje o otwarciu estakady? Miasto pyta, WINB odbija piłeczkęAutor komentarza: slazakTreść komentarza: Ten kraj naprawde nalezy sprzedać komuś kto zajmie sie prawidlowo wszystkim. Głęboka komuna! Te stare komunistycznej capy nauczyly sie w tym kraju zero odpowiedzialnosci. Byle byc na stolku i udawać ze cos robia. Oczywiście brać pieniadze zawsze i wszędzie!Data dodania komentarza: 1.05.2026, 07:04Źródło komentarza: Kto zdecyduje o otwarciu estakady? Miasto pyta, WINB odbija piłeczkęAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: A kiedy w koncu zlikwidujecie estakade i wybudujecie obwodnice? Jak nie potraficie to oddajcie wladze tym co potrafia. Jak potraficie to brac sie do roboty, bo juz dosc czasu zmarnowaliscie!Data dodania komentarza: 29.04.2026, 19:27Źródło komentarza: Z Bytomia do Katowic pojedziemy szybciej. Tramwaje Śląskie podpisały umowy na przebudowę torowiskaAutor komentarza: ChorzowianinTreść komentarza: Zamiast pisac takie glupoty lepiej lec i zbierej podpisy pod referendum. Zgrana ekipa juz czeka.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 13:40Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady"Autor komentarza: YjzelTreść komentarza: Estakada powinna być zlikwidowana. Zamiast dumać jak ją reanimować myślcie nad organizacją środków i budową obwodnicy. W polsce są środki na budowy obwodnic małych miasteczek i wsi, bo takie się ciagle buduje. Na tak ważną inwestycje tym bardziej będą. A jak Wy politycy jesteście za słabi aby dowieźć ten temat to poprosimy jako społeczeństwo łatwoganga a pomoc. Tylko czy wtedy będziecie nam jeszcze do czegoś potrzebni?Data dodania komentarza: 28.04.2026, 13:32Źródło komentarza: Estakadą przejadą pojazdy do 15 ton?Autor komentarza: slazakTreść komentarza: Niekończąca się opowieść...Data dodania komentarza: 28.04.2026, 11:44Źródło komentarza: Estakadą przejadą pojazdy do 15 ton?
Reklama
Reklama