Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 30 stycznia 2026 01:43
Reklama Baner reklamowy
Reklama
Reklama

Clearex wciąż bez punktów w Futsal Ekstraklasie

Miało być przełamanie złej passy, a jest kolejna porażka. BSF Bochnia pokonała u siebie Clearex Chorzów 6:1 w 5. kolejce STATSCORE Futsal Ekstraklasy. 
Clearex wciąż bez punktów w Futsal Ekstraklasie

Na trzy dni przed sobotnim spotkaniem władze Clearexu Chorzów poinformowały o rozstaniu się z dotychczasowym szkoleniowcem drużyny - Andrzejem Szłapą. Na ławce trenerskiej podczas ligowego meczu z BSF Bochnia zasiadł Rafał Krzyśka, gracz chorzowskiego zespołu, który aktualnie jest w trakcie leczenia kontuzji. 

Jako pierwsi do siatki trafili gospodarze, Clearex zdołał jednak wyrównać i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym. W drugiej odsłonie strzelecka skuteczność gości była zerowa, swoje szanse natomiast wykorzystywali piłkarze Bochni. Ostatecznie mecz zakończył się wysoką porażką chorzowskiego zespołu 1:6. 

Clearex jest obecnie jedyną drużyną STATSCORE Futsal Ekstraklasy, która nie zgromadziła ani jednego punktu w tym sezonie. W kolejnym spotkaniu do Chorzowa przyjedzie drużyna Red Dragons Pniewy (15.10). Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17. 

Clearex Chorzów - BSF Bochnia 1:6 (1:1) 
(Minor Lineker Cabalceta Chavarria 6', 26', 27', Arkadiusz Budzyn 33', Milinton Andrey Tijerino 34', Daniel Blanco Mendez 37', - Maciej Mizgajski 16')


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Bawicie się naszym kosztem. Politycy, tfu!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 13:57Źródło komentarza: Budżetowe „być albo nie być” Chorzowa. Czy prezydent Michałek dogadał się z PiS-em?Autor komentarza: WrrrrrTreść komentarza: PiS za stołki sprzeniewierza zaufanie mieszkańców! Wstyd, hańba!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 11:37Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: Wkurzony mieszkaniecTreść komentarza: Rodzi się nowa koalicja dla Chorzowa. Kibolsko-pisowsko-konfederacka, teraz będzie kraina mlekiem i miodem płynąca.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 11:30Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: slazakTreść komentarza: To będą zmarnowane pieniadze podatnika!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 10:18Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: Ruby1920Treść komentarza: Chlestowski jest z KO oczywisxienze ta spółka robi pod górkę Michalkowi. Trzymej się chopie i ni dej się tym politykierom. Ino RuchData dodania komentarza: 29.01.2026, 10:13Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: obywatelTreść komentarza: Jedzie taki kretyn jak szaleniec, stwarza zagrożenie, ma gdzieś społeczeństwo i czyje się jeszcze pokrzywdzony działaniami służab Ale jak rozbije to przyjdzie oczywiście do państwowej służby zdrowia po ratunek, bo przecież mu się należała będzie pomoc, za kasę tego samego społeczeństwa którym pogardza.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:46Źródło komentarza: 320 km/h na A4 w Chorzowie. Policja szuka świadków i prosi o pomoc
Reklama
Reklama