Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 11 czerwca 2026 02:07
Reklama Baner reklamowy

„Szczęście”

Chorzowskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl „Szczęście” w wykonaniu Lekkiego Teatru Przenośnego. Sztuka w ironiczny sposób odpowiada na pytanie czym jest szczęscie w małżeństwie.
„Szczęście”

Lekki Teatr Przenośny powstał w roku 1998 w Targowisku, a do Chorzowa przeniósł się w 2004 roku i od tamtej pory działa w mieście. Jego obecna siedziba znajduje się w Chorzowskim Centrum Kultury.

Teraz wystąpi na scenie ChCK w sali widowiskowej wystawiając spektakl „Szczęście”. To sztuka wyreżyserowana przez Mirosława Orzechowskiego, która z przymrużeniem oka opowiada o perypetiach w małżeństwie. Po raz pierwszy ukazał się w 2002 roku, jednak przez lata skład i koncepcja ulegały zmianom. Wystąpią Żaneta Pawlik i Mirosław Orzechowski.

Spektakl odbędzie się w piątek 13 stycznia o godzinie 19:00. Bilety na wydarzenie wynoszą 10zł. W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz dokonania rezerwacji biletów należy kontaktować się telefonicznie pod nr: 32 349 78 84/63 lub pisząc na adres e-mail: [email protected].

 

Źródło: ChCK, lekkiteatrprzenosny.pl

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: slazak Treść komentarza: Czyli bez zmian w komunistycznym kraju. Sami zlodzieje! Zero kręgosłupa moralnego! Data dodania komentarza: 10.06.2026, 12:16 Źródło komentarza: Trzęsienie ziemi w Tramwajach Śląskich. Prezes odwołany po akcji CBA, w tle zarzuty dla posła RP Autor komentarza: Kowal Treść komentarza: Mam nadzieję, że z obecną władzą niszczącą Chorzów nie będzieny czakeć tak długo. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 12:06 Źródło komentarza: Trzęsienie ziemi w Tramwajach Śląskich. Prezes odwołany po akcji CBA, w tle zarzuty dla posła RP Autor komentarza: Magda Treść komentarza: Nareszcie była władza niszcząca Chorzów odchodzi w zapomnienie :) Data dodania komentarza: 10.06.2026, 11:44 Źródło komentarza: Trzęsienie ziemi w Tramwajach Śląskich. Prezes odwołany po akcji CBA, w tle zarzuty dla posła RP Autor komentarza: Adam Treść komentarza: Siły specjalne to komandosi na GROM JWK AGAT. Mylisz pojęcia Data dodania komentarza: 9.06.2026, 22:51 Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych! Autor komentarza: Adam Treść komentarza: Kolego jednostki specjalne czyli komandosi np GROM JWK AGAT Data dodania komentarza: 9.06.2026, 22:18 Źródło komentarza: W Chorzowie powstaje pierwsza w Polsce klasa służb specjalnych! Autor komentarza: Tadeusz Treść komentarza: Gwiazdy na miarę włodarzy miasta. Data dodania komentarza: 8.06.2026, 23:08 Źródło komentarza: Mecz gwiazd na 70-lecie Stadionu Śląskiego. Zmierzą się ze sobą ekipy Polski i Anglii
Reklama
Reklama