Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 kwietnia 2026 23:46
Reklama Baner reklamowy

„Ja się boję sama spać” w ChCK

Chorzowskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl muzyczny pt. „Ja się boję sama spać” w wykonaniu Studia Musicalowego STEP Tomasza Micha.
„Ja się boję sama spać” w ChCK

Za raptem kilka dni na scenie Chorzowskiego Centrum Kultury będzie można zobaczyć musical pt. „Ja się boję sama spać”.

– Spektakl opowiada o grupie przyjaciółek, które spotykają się na wieczorze panieńskim. Przyszła panna młoda zastanawia się czy dobrze wybrała życiowego partnera. Koleżanki są podzielone w swoich opiniach. Początkowo wydaje się, że panie spędzą wieczór w domu na poważnych rozmowach przy lampce wina, nie mają jednak pojęcia, co je jeszcze czeka. Historia pełna zwrotów akcji i absurdalnego humoru. Jak zwykle będzie zabawnie i energetycznie – czytamy na stronie Chorzowskiego Centrum Kultury.

Spektakl wystawi grupa Studio Musicalowe STEP, która wraz z nowym rokiem rozpoczęła już trzynasty rok swojej działalności (powstała w 2005r.). Jej założycielem i jednocześnie liderem jest Tomasz Mich. Więcej na temat Studia można przeczytać na jego profilu na facebooku, który jest dostępny pod linkiem znajdującym się tutaj.

Spektakl zostanie wystawiony w czwartek 19 grudnia o godzinie 18:00. Bilety na wydarzenie są dostępne w dwóch wariantach: w cenie 20zł za miejsce na parterze oraz 15zł za miejsce na balkonie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz dokonania rezerwacji należy kontaktować się telefonicznie pod nr: 32 349 78 84/63 lub pisząc na adres e-mail: [email protected].

 

ja sie boje

źródło: ChCK, profil "Studio MusicaLOWE Step Tomasza Micha" na Facebooku

fotografia: ChCK


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: GregTreść komentarza: w którym kierunku?Data dodania komentarza: 24.04.2026, 13:23Źródło komentarza: Na Pocztowej wprowadzają ruch jednokierunkowy. Zobacz na jakim odcinkuAutor komentarza: OszukaliTreść komentarza: Radny Pricel z PiSu zapewniał, że nie pozwoli na połączenie SP 37 z P 4 ponieważ budynek szkoły to nie miejsce dla przedszkolaków. Zapamiętać! PiSowi nie można ufać!Data dodania komentarza: 24.04.2026, 11:02Źródło komentarza: Nowe Zespoły Szkolno-Przedszkolne w Chorzowie. "Czy my chcemy podnieść jakość edukacji, czy też chcemy tę jakość obniżyć"Autor komentarza: ZbynioTreść komentarza: Nic dobrego dla mieszkańców ulic Pocztowej i Polnej. Będą mieli utrudniony dojazd do Centrum miasta, oraz do ulicy Bytomskiej.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 22:23Źródło komentarza: Na Pocztowej wprowadzają ruch jednokierunkowy. Zobacz na jakim odcinkuAutor komentarza: KtośTreść komentarza: Oszuści i tyleData dodania komentarza: 23.04.2026, 19:34Źródło komentarza: Edukacyjna reforma w Chorzowie staje się faktemAutor komentarza: JaTreść komentarza: Bardzo szybko niektórzy zmieniają zdanie, najpierw na nie , a nagle na tak. Wszystko pod dyktando, żeby tylko stołka nie zabrał Drużynowy. Po cholerę były te spotkania z rodzicami, pracownikami itp. REFERENDUM konieczne, ja czuję się oszukana.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 19:32Źródło komentarza: Nowe Zespoły Szkolno-Przedszkolne w Chorzowie. "Czy my chcemy podnieść jakość edukacji, czy też chcemy tę jakość obniżyć"Autor komentarza: ZdezorientowanaTreść komentarza: Radny Pricel był przeciw, a dziś zagłosował za. Widać dyscyplina partyjna i koalicja z Drużyną ma się dobrze.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 17:59Źródło komentarza: Nowe Zespoły Szkolno-Przedszkolne w Chorzowie. "Czy my chcemy podnieść jakość edukacji, czy też chcemy tę jakość obniżyć"
Reklama
Reklama