Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 5 grudnia 2025 06:03
Reklama Baner reklamowy
ReklamaBudowa i remont na Ceneo

Zamyka się kultowy pub. "Brak nam już słów"

Hard Rock Pub Chorzów kończy swoją działalność. Będzie czynny tylko do końca tygodnia.
Zamyka się kultowy pub. "Brak nam już słów"

W Chorzowie jest takie miejsce, w którym bije rockowe serce – to Hard Rock Pub przy ulicy Jagiellońskiej. Kultowe mury tego lokalu od 1996 roku przyciągają spragnionych wrażeń wędrowców. Świetna muzyka, wyjątkowa atmosfera i niepowtarzalny klimat tworzyły ten pub wyjątkowym. Kto nigdy nie odwiedził chorzowskiego Hard Rocka, niestety, ma na to już niewiele czasu. 

Warto zauważyć, że bar ten nie należy do sieci o podobnej nazwie "Hard Rock Cafe". Chorzowski "Hard" był otwarty dla gości ponad dekadę przed tym, zanim uruchomiono pierwszą taką sieciówkę w Polsce (Złote Tarasy). 

Koniec kultowego pubu

We wtorek 11 czerwca na oficjalnym facebooku Hard Rock Chorzów poinformowano, że historia tego miejsca powoli zmierza do finału. Lokal przestanie funkcjonować w poniedziałek 17 czerwca. 

"Jesteśmy otwarci do końca tygodnia. Zapraszamy Was serdecznie, żeby odwiedzić nas ten ostatni raz. Będzie nam miło zobaczyć Wasze twarze, ostatni raz w tym miejscu, ale mamy nadzieję, że nie ostatni raz w życiu. 
Naprawdę nie wiemy co możemy jeszcze powiedzieć, trochę brak nam już słów.
Jedyne co nam zostało to jeszcze raz Wam podziękować za ten wspólny czas razem.
Dziękujemy!" - czytamy na facebooku "Harda". 

Powód tej decyzji właściciele Hard Rock Pubu postanowili "pozostawić w kwestii prywatnej". 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

slawek 07.04.2025 15:16
hard rock pub powstał w II połowie 1997 roku a nie w 1996

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: jolaTreść komentarza: Bez stadionu miasto może funkcjonować ,bez drogi niebawem pustynia.Może kolega dużego Bu pomoże.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:36Źródło komentarza: Prace rozbiórkowe przy Cichej 6 trwają w najlepsze. Ze stadionu zniknęła już legendarna OmegaAutor komentarza: W.Treść komentarza: Możecie sobie mówic o Kotali co chcecie, ale nie tknął stadionu dopóki nie było pieniędzy na nowy. Nie było, to nie ruszał. A cukierek? Kasy na stadion nie ma, kasy nie będzie, stadionu teraz też już nie ma, pozwolenia na budowę nie ma a jak będzie to nie wiadomo jaki. Mieliśmy stadion wyłoniony w konkursie arch. na 12.000 z możliwością rozbudowy na mecz do 16.000 i w zupełności wystarczylo. Teraz będziemy się zadłużać na kolosa 22.000 za nie wiadomo w sumie ile, bo przecież 400.000.000 to czysta teoria, a w sumie nawet nie wiadomo jaki ten projekt będzie.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:35Źródło komentarza: Prace rozbiórkowe przy Cichej 6 trwają w najlepsze. Ze stadionu zniknęła już legendarna OmegaAutor komentarza: J.Treść komentarza: Ciężko o wypadek w mieście, które stoi w korkach i w mieście, w którym ograniczono ruch przez zamknięcie estakady.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 11:19Źródło komentarza: Znamy już wyniki IV edycji Rankingu Miast Zrównoważonej Mobilności. Wśród docenionych znalazło się Miasto ChorzówAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Do szkoły podstawowej nr 22 ma być przeniesiona szkoła specjalna która mieści na na 3 Maja. Dyrektorka ze szkoły specjalnej to rodzina prezydenta miasta.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 21:52Źródło komentarza: Miasto chce połączenia SP22 i Ligonia. “My rodzice się na to nie zgadzamy”Autor komentarza: MzymonSichałekTreść komentarza: Już widzę ten remont jakby Chorzów miał zarządzać Parkiem Śląskim… no, ale najważniejsze to domagać się podatków żeby było za co złodziejom postawić drugi stadion przy Cichej XDData dodania komentarza: 3.12.2025, 14:10Źródło komentarza: Coraz bliżej do modernizacji Rosarium. Ogród wkrótce odzyska swój dawny blask!Autor komentarza: MichałekWONTreść komentarza: Kolejna ankieta organizowana przez drużynę Michałka? 😂Data dodania komentarza: 3.12.2025, 14:09Źródło komentarza: Znamy już wyniki IV edycji Rankingu Miast Zrównoważonej Mobilności. Wśród docenionych znalazło się Miasto Chorzów
Reklama
Reklama
Reklama