Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Baner reklamowy

EkoSpotkania w Parku Śląskim

Przypominamy o trwającym cyklu Śniadań na trawie, którym towarzyszy cykl Ekospotkań. Spotkania będą się odbywały przez najbliższe trzy miesiące, do końca wakacyjnego okresu.
EkoSpotkania w Parku Śląskim

Śniadania na trawie odbywają się regularnie co dwa tygodnie w soboty.  Każde spotkanie rozpoczyna się o godzinie 10:00 i trwa do 16:00. Cykl ruszył 6 maja. W sumie w ramach cyklu odbędzie się 10 spotkań, z czego jeszcze połowa przed nami:

Uroki Rosariummgr inż. Krystian Golasz, 17 czerwca, godz.11.00-13.00, Rosarium
Sekretne życie drzewprof. dr hab. Piotr Skubała, 1 lipca, godz.11.00-13.00, Rosarium
Tajniki fotografowania przyrodydr Barbara Bacler-Żbikowska 29 lipca, godz.11.00-13.00, Rosarium
Lecznicze właściwości ziół -dr Barbara Bacler – Żbikowska, 19 sierpnia, godz.11.00-13.00, Rosarium
Deficyt natury u dzieci i dorosłych - dr Maja Głowacka, 19 sierpnia, godz.11.00-13.00, Rosarium
Wy nie wiecie a ja wiem, jak rozmawiać trzeba z psem - o relacji człowiek – pies - eksperci Fundacji Psi Wybieg, 2 września, godz.11.00-13.00, Rosarium
Behavioryzm zwierząt - eksperci Fundacji Psi Wybieg, 2 września, godz.11.00-13.00, Rosarium

Aby wziąć udział w spotkaniach należy stawić się punktualnie w wogdnym stroju, uczestnictwo jest bezpłatne. W wypadku niepogody spotkania spotkania  przenoszone do Dyrekcji Parku. 

Oprócz cyklu EkoSpotkań podczas Śniadań na trawie będzie można m.in. spróbować jedzenia z food trucków i wypocząć na leżakach, a dla dzieci zorganizowano warsztaty. 

 

źródło: profil "Fundacja Park Śląski" na Facebooku, parkslaski.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: SiuRmATreść komentarza: Tragedia! Ani złotówki więcej na te mieRnoty! A ten paj*c z magistratu będzie im jeszcze stadion za pół miliarda budować... SKANDAL!Data dodania komentarza: 27.05.2026, 21:52Źródło komentarza: Wietrzenie szatni w Chorzowie. Ruch pożegnał aż sześciu piłkarzy, którym w czerwcu skończy się umowaAutor komentarza: 19R20Treść komentarza: Eh... nosi zaś dostali wklupane? Bo żech ostatnio widzioł z łokna 2 gieksiorzy targoło po zolu za szmaty chopa od nos. Co to się porobiło, że ta PF w takim kryzysie? Jo wim, że tyn Baluś współpracuje z psami, ale reszta mogłaby zaczuńć trenowoć, abo przynajmnij jeść bo wyglądajo jak jake patyczaki na liścia :/Data dodania komentarza: 27.05.2026, 21:50Źródło komentarza: Szalikowcy GieKS-y w centrum Chorzowa. Niebiescy “odprowadzili” ich tramwajAutor komentarza: TomiTreść komentarza: Super, nic ino stadion dla tej swołoczy wybudować! Prawda Panie Michałek!?Data dodania komentarza: 27.05.2026, 21:31Źródło komentarza: Szalikowcy GieKS-y w centrum Chorzowa. Niebiescy “odprowadzili” ich tramwajAutor komentarza: geRRyTreść komentarza: Prawda jest taka, że te nasze wielkie gangusy były strasznie zes*ane jak im ta gksa wjechały do centrum. Stałem akurat obok i się zastanawiałem czy nasi niebiescy chopcy w ogóle chodzą na siłownie. Połowa wycofana i tylko pajacowali z zza pleców policji. Dobrze, że byli funkcjonariusze bo jeszcze by nasi zaś bęcki zaliczyli tak jak ostatnio na Cwajce... eh o kant d*py rozczaść takie chuligany w tym naszym Chorzowie... ino Ruch!Data dodania komentarza: 27.05.2026, 21:27Źródło komentarza: Szalikowcy GieKS-y w centrum Chorzowa. Niebiescy “odprowadzili” ich tramwajAutor komentarza: BALUŚTreść komentarza: Nic tylko pakować dalej moją krwawicę w tych patałachów... ale czego się nie robi ku uciesze kryminalistów z pf'ki prawda panie prezydencie?!Data dodania komentarza: 27.05.2026, 21:23Źródło komentarza: Wietrzenie szatni w Chorzowie. Ruch pożegnał aż sześciu piłkarzy, którym w czerwcu skończy się umowaAutor komentarza: HalnyTreść komentarza: Jak to dobrze, że nie obnażyli swoich torsów i ,,piwnych brzuchów". I te twarze jakieś niewyraźne. Czyżby się wstydzili głupoty wymalowanej na swoich facjatach?Data dodania komentarza: 27.05.2026, 20:22Źródło komentarza: Szalikowcy GieKS-y w centrum Chorzowa. Niebiescy “odprowadzili” ich tramwaj
Reklama
Reklama