Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 marca 2026 04:42
Reklama Baner reklamowy

Sylwester w Chorzowie

Wykwintny bal z muzyką na żywo, impreza disco w… remizie, a może teatralna podróż dokoła świata? Jeśli chodzi o imprezy sylwestrowe 2016, mieszkańcy Chorzowa mają w czym wybierać. Na pierwszy ogień – Teatr Rozrywki ze swoim koncertem sylwestrowym „Siedem Stron Świata”.
Sylwester w Chorzowie

Już po raz dwudziesty pierwszy chorzowski teatr zaprasza na wspólne powitanie Nowego Roku. Tym razem ta jedyna w swoim rodzaju noc przebiegać będzie w egzotycznych i oryginalnych rytmach z siedmiu stron świata. Pomyłka? Nie! W Teatrze Rozrywki świat ma siedem, a nie cztery strony. Zespół teatralny w pełnym składzie zabierze wszystkich chętnych w fascynującą podróż muzyczną – nie tylko do miejsc niezwykle popularnych, ale również tam, gdzie diabeł mówi "dobranoc". Jak zwykle nie zabraknie pastiszu, scenek aktorskich, znakomitych aranżacji i bogatych układów choreograficznych. Wystąpi cały zespół artystyczny Teatru Rozrywki oraz – gościnnie – Elżbieta Okupska. Start o godzinie 21.

Z zupełnie innymi propozycjami wychodzą miejskie domy kultury. Starochorzowski Dom Kultury zaprasza wszystkich na Szaloną Zabawę Sylwestrową. W programie imprezy m.in. zabawa z DJ’em oraz recital Jacka Krupy. Zabawa zaczyna się o godzinie 20.00. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres mailowy [email protected] lub na stronie internetowej http://sdk-chorzow.pl/events/event/zabawa-sylwestrowa/ Miejski Dom Kultury Batory postawił na Bal Sylwestrowy, który poprowadzi wodzirej i prezenter muzyczny Kamil „Malina” Malczewski. Muzyką zajmie się Zespół Muzyczny Good Time, w programie imprezy przewidziano też recital Jacka Krupy, nie zabraknie wybornego menu. Start zabawy o godzinie 20.00, szczegóły: http://mdkbatory.pl/aktualnosci/item/sylwester-2016.html

Aż dwie, diametralnie różne imprezy proponuje chorzowski kompleks Sztygarka. Magazyn Ciekłego Powietrza zaprasza na kolejną tematyczną imprezę. Tym razem tematem przewodnim sylwestra będzie… disco. Chętni będą mieli okazję wziąć udział w balu w remizie (z przymrużeniem oka). Za konsoletą staną Braciki. Restauracja Prezydent wychodzi z nieco bardziej uroczystą propozycją. Wykwintne menu, muzyka na żywo w wykonaniu Easy Band oraz atmosfera prawdziwej sylwestrowej gali  - tak Sztygarka stara się zadowolić najbardziej wymagających mieszkańców Chorzowa. Obydwie imprezy rozpoczną się o godzinie 20.00.

O sylwestrowej propozycji nie zapomniało też Chorzowskie Centrum Kultury. Fani komedii i tańca mogą 31 grudnia wybrać się na spektakl muzyczny "Ja się boję sama spać" w wykonaniu Studia MusicaLOWEGO STEP Tomasza Micha. Spektakl opowiada o grupie przyjaciółek, które spotykają się na wieczorze panieńskim. Przyszła panna młoda zastanawia się czy dobrze wybrała życiowego partnera. Koleżanki są podzielone w swoich opiniach. Początkowo wydaje się, że panie spędzą wieczór w domu na poważnych rozmowach przy lampce wina, nie mają jednak pojęcia, co je jeszcze czeka. Historia pełna zwrotów akcji i absurdalnego humoru. Jak zwykle będzie zabawnie i energetycznie. Po spektaklu twórcy i artyści razem z widzami powitają Nowy Rok i będą się wspólnie bawić do białego rana. Będzie okazja do rozmów, tańców i integracji. Więcej informacji i rezerwacja biletów: [email protected], 32 349 78 84/63


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Synek z CwajkiTreść komentarza: Budowa stadionu R jest szaleństwem i marnotrawstwem publicznego grosza. To jest nie do uzasadnienia ekonomicznie ani społecznie. Naprawdę Chorzów ma poważniejsze wydatki. Jak widać Ruch ma gdzie grać.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 14:53Źródło komentarza: Niebieska seria trwa! Ruch ogrywa Stal na ŚląskimAutor komentarza: J.Treść komentarza: Piekna pogoda, sobota... widzów 11.000... po co nam stadion, ktorego nie zapelnimy nawet w polowie?Data dodania komentarza: 15.03.2026, 12:29Źródło komentarza: Niebieska seria trwa! Ruch ogrywa Stal na ŚląskimAutor komentarza: HmmmTreść komentarza: I bardzo dobrze 😀Data dodania komentarza: 13.03.2026, 14:42Źródło komentarza: Szymon Michałek w nowej radzie przy Prezydencie RP. W tym gremium dominują działacze PiSAutor komentarza: GooolTreść komentarza: Tak ani ławek dla starszych ludzi syf zalegający wszędzie gdzie ci od sprzątania miasta gdzie czystość i dziwić się że szczury sobie biegają w mieście....szok !!za co płacimy jak nikt nie sprząta kto za to odpowiada ...ale nowe deweloperski budować na wynajem w tym syfie....Data dodania komentarza: 13.03.2026, 14:35Źródło komentarza: Referendum: złożono wniosek, chcą odwołania Szymona Michałka!Autor komentarza: HohoTreść komentarza: Może i chlewiki i familoki...były tu od zawsze....ale ,ale czysto i schludnie było i na wiosnę czystość aż błyszczała na trawnikach itd..a dziś co....tak syf zalegających liści od pandemii...beton obsrany i do tego wystarczy miotła i pozamiatać to miasto .to tak w skrócie 😆Data dodania komentarza: 13.03.2026, 14:26Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”Autor komentarza: Fan FrantyTreść komentarza: Czy Franta już zdążył skrytykować?Data dodania komentarza: 11.03.2026, 20:18Źródło komentarza: Parkowe Rosarium zostanie odnowione! Prace już ruszyły, a ich efekty poznamy za 12 miesięcy
Reklama
Reklama