Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 30 stycznia 2026 00:10
Reklama Baner reklamowy
Reklama
Reklama

Biathlon dla każdego

Rusza kolejna edycja zawodów "Biathlon dla Każdego". Chcesz spróbować swoich sił w biathlonie? Najbliższe takie wydarzenie odbędzie się już 22 kwietnia!
Biathlon dla każdego

- Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji imprezy, w której nie ma limitu wiekowego! Każdy może przyjść i poczuć się, jak biathlonista! Spotykamy się na treningowym boisku lekkoatletycznym Stadionu Śląskiego. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 9:00. Start pierwszych uczestników o godz.10:00! Udział w imprezie jest bezpłatny - informują organizatorzy.

Podczas zawodów uczestnicy zajmujący miejsca od 1 do 3 w swoich kategoriach wiekowych zostaną uhonorowani medalem lub pucharem, dyplomem i nagrodą  rzeczową. Uczestnicy zajmujący miejsca od 4 do 6 zostaną uhonorowani dyplomami oraz upominkiem.

Dla najstarszych i najmłodszych uczestników zgłoszonych i startujących w zawodach przewidziane są wyróżnienia. Każdy uczestnik zawodów otrzyma pamiątkowy dyplom. Przewidzianych jest 9 kategorii wiekowych.

Do zawodów można się zarejestrować poprzez stronę www.biathlon.com.pl lub www.stadionslaski.pl

Program „Biathlon dla każdego” jest imprezą dla wszystkich grup wiekowych i ma za zadanie zaktywizowanie mieszkańców miejscowości, gdzie będą odbywały się zawody, do spędzania wolnego czasu na sportowo. Tego typu wydarzenie jest świetną okazją do rodzinnej integracji, a także do zacieśniania więzi w lokalnych społecznościach poprzez sport. W zawodach strzela się z broni laserowej w pełni bezpiecznej dla ludzi i otoczenia.

Stadion Śląski uczestniczy w projekcie „Biathlon dla każdego” od początku jego istnienia, to jest od 2014 roku! Projekt realizowany jest w kilkunastu miastach w całej Polsce, wróci jeszcze w tym roku na Stadion Śląski, 17 czerwca.

 

Źródło: Stadion Śląski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Bawicie się naszym kosztem. Politycy, tfu!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 13:57Źródło komentarza: Budżetowe „być albo nie być” Chorzowa. Czy prezydent Michałek dogadał się z PiS-em?Autor komentarza: WrrrrrTreść komentarza: PiS za stołki sprzeniewierza zaufanie mieszkańców! Wstyd, hańba!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 11:37Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: Wkurzony mieszkaniecTreść komentarza: Rodzi się nowa koalicja dla Chorzowa. Kibolsko-pisowsko-konfederacka, teraz będzie kraina mlekiem i miodem płynąca.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 11:30Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: slazakTreść komentarza: To będą zmarnowane pieniadze podatnika!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 10:18Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: Ruby1920Treść komentarza: Chlestowski jest z KO oczywisxienze ta spółka robi pod górkę Michalkowi. Trzymej się chopie i ni dej się tym politykierom. Ino RuchData dodania komentarza: 29.01.2026, 10:13Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: obywatelTreść komentarza: Jedzie taki kretyn jak szaleniec, stwarza zagrożenie, ma gdzieś społeczeństwo i czyje się jeszcze pokrzywdzony działaniami służab Ale jak rozbije to przyjdzie oczywiście do państwowej służby zdrowia po ratunek, bo przecież mu się należała będzie pomoc, za kasę tego samego społeczeństwa którym pogardza.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:46Źródło komentarza: 320 km/h na A4 w Chorzowie. Policja szuka świadków i prosi o pomoc
Reklama
Reklama