Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 11 czerwca 2025 14:15
Reklama
Reklama

Rusza kolejna edycja „Lata otwartych boisk”

To będzie już 12. odsłona akcji kierowanej do dzieci, które w okresie wakacji nie będą mogły nigdzie wyjechać. Celem „Lata Otwartych Boisk” jest zachęcenie do spędzenia wolnego czasu na sportowo razem ze Stadionem Śląskim.
Rusza kolejna edycja „Lata otwartych boisk”

Od 26 czerwca do 28 lipca, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-13:00, na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego organizowane będą zajęcia sportowe, kulturalne oraz plastyczne.

- Zawsze staramy się urozmaicać zajęcia piłkarskie o różne dyscypliny sportu. Nie inaczej będzie i tym razem, spróbujemy namówić dzieci i młodzież między innymi do gry i treningu w lacrosse czy futbol amerykański – mówi Adam Pawlicki ze Stadionu Śląskiego.

Do dyspozycji będą boiska do koszykówki i siatkówki, korty tenisowe, bieżnia lekkoatletyczna. Zajęcia prowadzić będą instruktorzy i animatorzy zajęć, atrakcji na pewno nie zabraknie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WrrrrTreść komentarza: Od bębniarza do grabarza! Dobrze, że nierób znalazł czas na urlop kiedy miasto umiera!Data dodania komentarza: 10.06.2025, 14:43Źródło komentarza: Prezydent zamyka estakadę, wojewoda przywraca kolej i nakazuje kolejne działaniaAutor komentarza: ŚlązakTreść komentarza: Wszyscy którzy mają auto powinni zagłosować nad nowymi miejscami do parkowania w całym mieście!Data dodania komentarza: 10.06.2025, 08:34Źródło komentarza: Chorzowski Budżet Obywatelski właśnie wystartował!Autor komentarza: Anty kibolTreść komentarza: Czy Wolka już obudzona? Czy Estakada już upadła pod własnym ciężarem? Czy wszyscy przedsiębiorcy z centrum miasta są zaopiekowani? Czy stadion już jest? Czy Chorzów jest już szczęśliwy? Czy urzędnicy są już szczęśliwi:)? Gdzie jest prezydent Michałek? Ile jeszcze złego musi spotkać mieszkańców, żeby przejrzeli na oczy? Ile?!Data dodania komentarza: 10.06.2025, 00:00Źródło komentarza: Club Alibi kończy działalność. “Budzenie Wolki” coraz trudniejszeAutor komentarza: ChorzowianinTreść komentarza: Ja ne będę cię obrażał ale piszesz żeby coś napisać.Ale zanim coś napiszesz na temat p.Franty to wpisz to nazwisko do wikipedii i dowiedz się kim są. Chopie nieładnie srać do swojego gniazda kaś ty broł nauki w hilfce.Data dodania komentarza: 9.06.2025, 20:45Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady"Autor komentarza: ChorzowianinTreść komentarza: Z północy słychać szum fal z nad Bałtyku a z południa zapach sosen i świerków istebniańskichData dodania komentarza: 9.06.2025, 20:22Źródło komentarza: Maciej Franta: "W innej sytuacji nikt by nie przetestował zamknięcia estakady"Autor komentarza: Mateusz DukanTreść komentarza: Proszę Pani D i Pani D przyznajcie zamiast szukać wymówek nie potraficie prowadzić biznesu w mieście...Data dodania komentarza: 9.06.2025, 19:32Źródło komentarza: Club Alibi kończy działalność. “Budzenie Wolki” coraz trudniejsze
Reklama