Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 czerwca 2026 02:53
Reklama Baner reklamowy

DZ: Studniówka IV LO w Chorzowie. Zabawa w Hotelu Diament Arsenal Palace

Studniówkę świętuje się raz w życiu (przynajmniej tę własną...). W miniony piątek świętowali uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Chorzowie. Jak wyglądała zabawa?
DZ: Studniówka IV LO w Chorzowie. Zabawa w Hotelu Diament Arsenal Palace

"Uczniowie z trzech klas maturalnych bawili się na szkolnej studniówce w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie. Na początku maturzyści zatańczyli poloneza z nauczycielami, a następnie każda klasa osobno wyszła na parkiet. Był też jeden, dodatkowy i energiczny taniec" czytamy na dziennikzachodni.pl

Zobacz, jak maturzyści IV LO w Chorzowie tańczyli poloneza na zdjęcach i materiale wideo dostępnym na stronie Dziennika Zachodniego: dziennikzachodni.pl.

 

źródło: dziennikzachodni.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: slazak Treść komentarza: Czy w tym kraju bedzie kiedys normalnie?! Tzn czy wreszcie doczekamy czasów ze będą uczciwi na takich stanowiskach czy juz zawsze komunisci będą krasc gdzie sie da i ile sie da?! A my bedziemy udawać i tolerować ze tonjest normalne i caly czas glosowac na komunistow?! Obudźcie sie, prosze...!!! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 14:30 Źródło komentarza: Afera tramwajowa: rozliczenia w Koalicji Obywatelskiej Autor komentarza: Kowal Treść komentarza: Jak z tej betonozy mają korzystac mieszkańcy? I jak ktos rozumie ogolnodostępnosc jesli nie mozna tam siedziec albo bawic sie w trakcie zajeć tylko po szkole? O 20:00 b3dzie tam mozna wejsc i z tego korzystac? W niedziele o 20:00? Coś mi tu śmierdzi. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 20:36 Źródło komentarza: Awantura o szkolne patio, będzie kontrola NIK? “Bardzo głęboko odchodzi od projektu” Autor komentarza: Mopvik Treść komentarza: Dokładnie, nigdy więcej Michałka i Pisu Data dodania komentarza: 15.06.2026, 13:34 Źródło komentarza: Awantura o szkolne patio, będzie kontrola NIK? “Bardzo głęboko odchodzi od projektu” Autor komentarza: slazak Treść komentarza: Jak widać w komunistycznym kraju reżim wszędzie ma problem z pieniędzmi odnosnie placówek państwowych. Kiedy sie obudzicie i przestaniecie glosowac następnym złodziejskie partie komunistyczne?! Data dodania komentarza: 15.06.2026, 12:17 Źródło komentarza: Awantura o szkolne patio, będzie kontrola NIK? “Bardzo głęboko odchodzi od projektu” Autor komentarza: Wiedzący Treść komentarza: Zapomnieliście dodać o tym, że ma na sobie zarzuty karne i trwające procesy. Lista wierzycieli tego Pana jest również długa. Mitoman i megaloman. Data dodania komentarza: 13.06.2026, 11:07 Źródło komentarza: Były prezydent Świętochłowic angażuje się w projekty przemysłowe w Demokratycznej Republice Konga Autor komentarza: Achim Treść komentarza: Ten chop jest niezniszczalny👍 Data dodania komentarza: 13.06.2026, 09:17 Źródło komentarza: Były prezydent Świętochłowic angażuje się w projekty przemysłowe w Demokratycznej Republice Konga
Reklama
Reklama