Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 czerwca 2026 11:44
Reklama Baner reklamowy

Bilet na pociąg w telefonie

Jakiś czas temu pisaliśmy dla Was o tym, że bilety na przejazdy liniami KZK GOP można zakupić przez telefon. Kupno biletu w ten sposób umożliwia aplikacja SkyCash. Okazuje się, że Koleje Śląskie również wprowadziły możliwość nabywania biletów poprzez aplikację.
Bilet na pociąg w telefonie

– Dostawca wygodnej aplikacji do sprzedaży biletów – firma SkyCash – dołącza do grona partnerów Kolei Śląskich. Dla naszych pasażerów oznacza to szósty, nowoczesny kanał sprzedaży – informuje przewoźnik na swojej stronie internetowej. Oprócz korzystania z aplikacji, bilety można zakupić także poprzez internet, w kasach, biletomatach, punktach sprzedaży i już w pociągu, u konduktora.

Aplikacja SkyCash jest darmowa i dostępna zarówno dla użytkowników iOS'a, Androida, jak i Windows Phone'a. Gdy konduktor będzie przechodził kontrolując bilety, wystarczy pokazać mu bilet na ekranie telefonu, aby mógł go odczytać.

Na tę chwilę za pomocą aplikacji można dokonać zakupu jedynie jednorazowych biletów, jednak już trwają prace nad wprowadzeniem pełnej oferty.

Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć na stronie producenta aplikacji skycash.com oraz Kolei Śląskich – kolejeslaskie.com.

 

 

 

Źródło: KŚ


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Kowal Treść komentarza: Jak nie, jak po dwoch latach rządow panprezydenta jest gorzej niż przed? To serio myslisz, ze gorzej nie bedzie? Data dodania komentarza: 11.06.2026, 16:15 Źródło komentarza: Trzęsienie ziemi w Tramwajach Śląskich. Prezes odwołany po akcji CBA, w tle zarzuty dla posła RP Autor komentarza: Magda Treść komentarza: Gorzej nie będzie Data dodania komentarza: 11.06.2026, 15:01 Źródło komentarza: Trzęsienie ziemi w Tramwajach Śląskich. Prezes odwołany po akcji CBA, w tle zarzuty dla posła RP Autor komentarza: Kibic Treść komentarza: Finał to pokaż sily 5:1 z Wisłą Płock, 6:0 z Beniaminkiem Krosno, 2:0 Warta Poznań. Polfinal 6:0 z Fakro Jelna no i wielki finał ponownie z Wartą Poznań 3:0. Data dodania komentarza: 11.06.2026, 08:56 Źródło komentarza: Złota Maja z Chorzowa! 13-latka Mistrzynią Polski w piłce nożnej Autor komentarza: Chorzowianin Treść komentarza: Kibole zadziałali… no cóż Data dodania komentarza: 10.06.2026, 21:19 Źródło komentarza: Referendum nie będzie. Za mało podpisów, aby odwołać Szymona Michałka Autor komentarza: Leni 234 Treść komentarza: dlaczego nie kursuje linia tramwajowa nr 9 ,gyz moglaby konczyc kurs na Rynku w Chorzowie,niekoniecznie musi kursowac do Stadionu Slaskiego.Jezeli ta linia przez okolo 90 lat kursowala do Chorzowskiego Rynku i nagle jakis "podciotek" zdecydowal,ze przedluzono ja do Stadionun Slaskiego gdzie i tak wozila POWIETRZE . Data dodania komentarza: 10.06.2026, 20:07 Źródło komentarza: Duże zmiany pod estakadą: wraca komunikacja miejska! Autor komentarza: slazak Treść komentarza: Tyle lat wszyscy to widzą jacy nieudacznicy zyciowi to zrobili! Takich ludzi nalezy natychmiast odwołać z takich stanowisk. Tyle miejsca tam jest i od razu należało to zrobic a nie czekac dziesiątki lat! Całe życie pracujemy na takich nieudaczników i karowrowiczow! Data dodania komentarza: 10.06.2026, 18:35 Źródło komentarza: Rewolucja na węźle A4 w Chorzowie! Będzie bezpieczniej i płynniej
Reklama
Reklama