Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 marca 2026 01:56
Reklama Baner reklamowy

W grudniu do Chorzowa zawita Jarmark Bożonarodzeniowy. Rozpoczęto nabór wystawców!

Już tylko dwa miesiące dzielą nas od tegorocznej edycji Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się na chorzowskim Rynku. Wystawcy zainteresowani uczestnictwem w nim mogą zgłaszać się do 30 października.
W grudniu do Chorzowa zawita Jarmark Bożonarodzeniowy. Rozpoczęto nabór wystawców!

Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich miłośników tej organizowanej w naszym mieście przedświątecznej atrakcji. W dniach 14-17 grudnia chorzowski Rynek po raz kolejny wypełni się stoiskami z rozmaitymi przysmakami, lokalnymi wyrobami, rękodziełem czy ozdobami, a wszystko to za sprawą zaplanowanego na ten czas Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Zanim jednak impreza dojdzie do skutku, konieczne jest znalezienie wystawców, którzy posiadają świąteczny asortyment i chcieliby zaprezentować się chorzowianom. Urząd Miasta Chorzów właśnie ogłosił ich nabór.

Wystawcy poszukiwani!

Osoby, które chciałyby zgłosić chęć uczestnictwa w Jarmarku powinny nadesłać czytelnie wypełnioną kartę zgłoszeniową z odręcznym podpisem (skan) lub podpisem elektronicznym wraz z fotografią przedstawiającą eksponowany asortyment na adres [email protected]. Zgłoszenia te przyjmowane będą do 30 października (decyduje data przyjęcia informacji e-mailowej), po tym terminie listy zostaną zamknięte.

Jak zastrzega organizator, wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w Jarmarku. Informacja o zakwalifikowaniu zostanie przesłana do wystawcy do 3 listopada. Od tej daty zobowiązany jest on do uiszczenia opłaty za wynajem domku wystawienniczego zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Wszystkie szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w dostępnym >>TUTAJ<< regulaminie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Synek z CwajkiTreść komentarza: Budowa stadionu R jest szaleństwem i marnotrawstwem publicznego grosza. To jest nie do uzasadnienia ekonomicznie ani społecznie. Naprawdę Chorzów ma poważniejsze wydatki. Jak widać Ruch ma gdzie grać.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 14:53Źródło komentarza: Niebieska seria trwa! Ruch ogrywa Stal na ŚląskimAutor komentarza: J.Treść komentarza: Piekna pogoda, sobota... widzów 11.000... po co nam stadion, ktorego nie zapelnimy nawet w polowie?Data dodania komentarza: 15.03.2026, 12:29Źródło komentarza: Niebieska seria trwa! Ruch ogrywa Stal na ŚląskimAutor komentarza: HmmmTreść komentarza: I bardzo dobrze 😀Data dodania komentarza: 13.03.2026, 14:42Źródło komentarza: Szymon Michałek w nowej radzie przy Prezydencie RP. W tym gremium dominują działacze PiSAutor komentarza: GooolTreść komentarza: Tak ani ławek dla starszych ludzi syf zalegający wszędzie gdzie ci od sprzątania miasta gdzie czystość i dziwić się że szczury sobie biegają w mieście....szok !!za co płacimy jak nikt nie sprząta kto za to odpowiada ...ale nowe deweloperski budować na wynajem w tym syfie....Data dodania komentarza: 13.03.2026, 14:35Źródło komentarza: Referendum: złożono wniosek, chcą odwołania Szymona Michałka!Autor komentarza: HohoTreść komentarza: Może i chlewiki i familoki...były tu od zawsze....ale ,ale czysto i schludnie było i na wiosnę czystość aż błyszczała na trawnikach itd..a dziś co....tak syf zalegających liści od pandemii...beton obsrany i do tego wystarczy miotła i pozamiatać to miasto .to tak w skrócie 😆Data dodania komentarza: 13.03.2026, 14:26Źródło komentarza: Prezydent o referendum: “Próbują wszystkich metod, żeby mnie stąd usunąć”Autor komentarza: Fan FrantyTreść komentarza: Czy Franta już zdążył skrytykować?Data dodania komentarza: 11.03.2026, 20:18Źródło komentarza: Parkowe Rosarium zostanie odnowione! Prace już ruszyły, a ich efekty poznamy za 12 miesięcy
Reklama
Reklama