Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 24 stycznia 2026 06:31
Reklama Baner reklamowy
Reklama
Reklama

Od kwietnia wydłużone godziny otwarcia śląskiego zoo

Śląski Ogród Zoologiczny przedłuża godziny otwarcia, oferując zwiedzającym więcej czasu na podziwianie zwierząt i korzystanie z atrakcji. Zmiany weszły w życie z początkiem miesiąca.
  • Źródło: Śląski Ogród Zoologiczny
Od kwietnia wydłużone godziny otwarcia śląskiego zoo

Źródło: Śląski Ogród Zoologiczny

Od 1 kwietnia śląskie zoo wydłużyło godziny swojej działalności. W tygodniu ogród jest otwarty od 9:00 do 17:00, natomiast w weekendy jest dostępny dla odwiedzających od 9:00 do 18:00. Zmiana jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie wiosennymi wizytami oraz większą liczbą osób, które chcą spędzać więcej czasu wśród zwierząt.

Wydłużenie godzin otwarcia pozwala na lepsze dopasowanie wizyt do harmonogramów odwiedzających, co daje im więcej czasu na eksplorowanie ogrodu, relaks w otoczeniu przyrody i korzystanie z różnych atrakcji. Bilety można kupić zarówno w kasie – w dni robocze do godziny 16:00, a w weekendy do 17:00, jak i online.

- Wiosna to czas, kiedy nasz ogród nabiera życia – nie chodzi tylko o roślinność, ale również aktywność zwierząt. Dłuższe godziny otwarcia pozwalają odwiedzającym lepiej zaplanować swoją wizytę, a także skorzystać w pełni z bogatej oferty zoo. Zwiększona liczba godzin otwarcia daje większą swobodę i możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu – mówi Dylan Błażejowski, specjalista ds. marketingu i kontaktów z mediami.

Nowe godziny otwarcia to także szansa, by w pełni cieszyć się z nadchodzącej wiosny, obserwując budzącą się do życia florę i faunę. Zoo zaprasza rodziny, grupy i indywidualnych gości do spędzania czasu w otoczeniu zwierząt i natury.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Noo...Treść komentarza: Haha.....dobreData dodania komentarza: 23.01.2026, 22:27Źródło komentarza: Przejścia dla pieszych nie będzie, tramwajowej kładki (na razie) też nieAutor komentarza: AZTreść komentarza: Ludzie! Przestańcie już czepiać się p.Prezydenta Szymona Michałka.Wg.Was On jest winny wszystkiego.Co z Wami,dlaczego nie czapialiście się tak wszystkiego za wcześniejszych rządów poprzedniej władzy.Dajcie już spokój.Data dodania komentarza: 23.01.2026, 01:31Źródło komentarza: Śmierć na pasach w Chorzowie. Kierowca autobusu usłyszy zarzutyAutor komentarza: BybTreść komentarza: Więcej kierowców z krajów w których nigdy snieg nie pada, juz teraz szarpią autobusami ze jeździć sie nie da albo stają w poprzek pasow dla pieszych.Data dodania komentarza: 22.01.2026, 23:16Źródło komentarza: Śmierć na pasach w Chorzowie. Kierowca autobusu usłyszy zarzutyAutor komentarza: Zadziwiony propagandą sukcesuTreść komentarza: Proszę o rzetelność dziennikarską, i podawanie prawdy, oficjalne wyniki na stronie https://ksis.eu/resultx.php?id_prop=8850. Najlepsze zawodniczki startowały w kategorii A Dziewczynki te natomiast w kategorii C, czyli rekreacyjnej i najczęściej rywalizowały tylko z innymi dziewczynkami z tego klubu. A prawo do reprezentowania kraju mają tylko zawodniczki Kadry Narodowej powołane przez Polski Związek Gimnastyczny, a wymienione w artykule dziewczynki nawet licencji zawodniczych nie posiadają. Gratuluję pasji ale to nie osiągnięcia sportowe tylko rekreacyjnej.Data dodania komentarza: 22.01.2026, 22:15Źródło komentarza: Wielki sukces chorzowianek w Paryżu! Studio Gwiazd podbija stolicę FrancjiAutor komentarza: Synek z CwajkiTreść komentarza: Michałek nie jest ekspertem z dziedziny budowy mostów. Ekspertyzę napisał biegły i napisał wprost, że estakadę należy natychmiast zamknąć. Michałek podjął jedyną sensowną decyzję, jaka była wtedy możliwa. Niech się każdy zastanowi, co by zrobił na miejscu Michałka. Tak na spokojnie, ze świadomością odpowiedzialności za życie ludzi.Data dodania komentarza: 22.01.2026, 17:54Źródło komentarza: Śmierć na pasach w Chorzowie. Kierowca autobusu usłyszy zarzutyAutor komentarza: Chorzowianka z dużym CH 🤣Treść komentarza: Brawo. Super że nasze dzieci z Śląska gdzieś się pokazują za granicą 😍 jakie piękne strojeData dodania komentarza: 22.01.2026, 12:08Źródło komentarza: Wielki sukces chorzowianek w Paryżu! Studio Gwiazd podbija stolicę Francji
Reklama
Reklama