Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 21 czerwca 2025 12:11
Reklama
ReklamaBudowa i remont na Ceneo

Groźny wypadek motocyklistów na DTŚ

- Do bardzo poważnego wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę na trasie DTŚ. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca stracił panowanie nad kierownicą i runął na jezdnię - czytamy na portalu Nasze Miasto.
Groźny wypadek motocyklistów na DTŚ

Do poważnego wypadku motocyklowego doszło kilka dni temu w nocy na granicy Chorzowa i Katowic. Kierujący motocyklem doznał lekkich obrażeń. Jego pasażerka jest w stanie ciężkim. Więcej na ten temat można przeczytać na NaszeMiasto.pl.

 

Źródło: NaszeMiasto.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZniesmaczonyTreść komentarza: Jak by Chorzowscy ,, kibice ,, a bardziej psychofansi nie zrobili tego samego w jednej z dzielnic Katowic to by tego może nie było. Proponuję ustawkę na estakadzie i Michałek z swoimi kolesiami na szpica. Niestety to się zrobi normą tak mieszkańcy zagłosowali bo ino Ruch.Data dodania komentarza: 21.06.2025, 08:52Źródło komentarza: Kibole zrobili najazd na Cwajkę. Wyskakiwali z pojazdów, a później bili i kopali przechodniówAutor komentarza: smutnychorzowTreść komentarza: Kluczowy jest ostatni akapit.Data dodania komentarza: 20.06.2025, 22:18Źródło komentarza: Kibole zrobili najazd na Cwajkę. Wyskakiwali z pojazdów, a później bili i kopali przechodniówAutor komentarza: AndźkaTreść komentarza: Koledzy elekta? Może teraz ten kończący kadencje oraz człowieczek z Żoliborza też będą pobłażliwi dla tego rodzaju bandytyzmu? Bo w sumie już niedawno jakiś rodzaj przyzwolenia temu dali...Data dodania komentarza: 20.06.2025, 20:56Źródło komentarza: Kibole zrobili najazd na Cwajkę. Wyskakiwali z pojazdów, a później bili i kopali przechodniówAutor komentarza: karolTreść komentarza: to te szlachetne formy walki wręcz;)Data dodania komentarza: 20.06.2025, 20:54Źródło komentarza: Kibole zrobili najazd na Cwajkę. Wyskakiwali z pojazdów, a później bili i kopali przechodniówAutor komentarza: manekTreść komentarza: Ruch dostanie stary stadion GieKSy i tyle. to będzie zemsta za dekady beki, że Katowice mają stadion w Chorzowie. Był w Chorzowie, to będzie stadionem Ruchu. zobaczycieData dodania komentarza: 20.06.2025, 20:37Źródło komentarza: Stadion w zamian za przyłączenie Chorzowa do Katowic? “Prezydent mówił, że byłby w stanie to zrobić”Autor komentarza: Jan Filuśkiewicz.Treść komentarza: Obiecanki cacanki a głupiemu radość. To są kroki dążące do likwidacji Ruchu. Nie tylko że nie będzie stadionu ale i nie będzie klubu. Wystarczy jak będzie Gieksa. A obiecywać pan Krupa może tak jak każdy polityk obiecuje. Cytując klasyka "Obiecać można wszystko"Data dodania komentarza: 20.06.2025, 15:29Źródło komentarza: Stadion w zamian za przyłączenie Chorzowa do Katowic? “Prezydent mówił, że byłby w stanie to zrobić”
Reklama
Reklama