Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 sierpnia 2026 00:23
Reklama Baner reklamowy

DZ: Mieszkańcy krytykują Fest Festival

- Zakończyła się największa w tym roku impreza plenerowa w Parku Śląskim. Dwudniowy Fest Festival przyciągnął tysiące osób. Na terenie parku nawet był specjalny camping i miasteczko festiwalowe. Uczestnicy festiwalu dobrze się bawili. Nie można tego powiedzieć o mieszkańcach pobliskich osiedli. Muzykę na osiedlu Tysiąclecia, na chorzowskim Klimzowcu, a nawet w Piekarach Śląskich, było słychać do białego rana. Dodatkowo część parku była ogrodzona - czytamy w Dzienniku Zachodnim
DZ: Mieszkańcy krytykują Fest Festival

Jak donosi Dziennik Zachodni, tysiące, głównie młodych, osób bawiło się na dwudniowej imprezie w Parku Śląskim - Fest Festivalu. 8 scen głównych, a do tego sceny o tematyce klubowej, zabawa na terenie Kręgów Tanecznych oraz różne warsztaty, konkursy, zabawy i strefa gastronomiczna. Fest Festival trwał od piątku do niedzieli. Muzyka rozbrzmiewała do białego rana z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.

- Wciąż nie można normalnie przejść. Zamknięta jest aleja Głowna i teren przy hali Kapelusz. Powoli widać, jak wyjeżdża z parku ciężki sprzęt, ale sprzątanie tych wszystkich instalacji potrwa pewnie kilka dni. Słyszałam, jak jak spacerowicze mówili, że ktoś sobie w Parku Śląskim zrobił prywatny folwark - dzwoni do redakcji Czytelniczka Monika, która poszła w niedzielę, 25 sierpnia, na spacer do Parku Śląskiego.

Treść całego artykułu dostępna jest TUTAJ.

 

Źródło: Dziennik Zachodni

Fot.: Freepik.com


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: Absb Treść komentarza: Dzisiaj w nocy też cos się paliło w Chorzowie Starym. Data dodania komentarza: 1.08.2026, 08:17 Źródło komentarza: Kierowcy przejeżdżali obok płonącego samochodu, ale żaden nie miał gaśnicy Autor komentarza: Porczmankis Treść komentarza: Katowice chcą Chorzowa żeby wypchać tu wszystkich murzynów. Chorzów zamieni się w jeden wielki ośrodek dla uchodźców za niedługo z Hiszpanii przybędzie tu 20 000 murzynów i to wszystko oni by chcieli wyładować do Chorzowa. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy chcecie mieć tutaj Afrykę i na każdym roku gwałty napady i morderstwa. Data dodania komentarza: 31.07.2026, 22:49 Źródło komentarza: Stadion w zamian za przyłączenie Chorzowa do Katowic? “Prezydent mówił, że byłby w stanie to zrobić” Autor komentarza: ferrero Treść komentarza: kibole się bawią, bo mogą Data dodania komentarza: 31.07.2026, 21:51 Źródło komentarza: Kierowcy przejeżdżali obok płonącego samochodu, ale żaden nie miał gaśnicy Autor komentarza: RussellGunn Treść komentarza: Ten samochód stał tam od dłuższego czasu Data dodania komentarza: 31.07.2026, 19:42 Źródło komentarza: Kierowcy przejeżdżali obok płonącego samochodu, ale żaden nie miał gaśnicy Autor komentarza: Vader Treść komentarza: To inicjatywa Obywateli tego miasta nie wasza panowie radni. Pod tyłkami wam się pali? Data dodania komentarza: 31.07.2026, 18:22 Źródło komentarza: Brakujące miliony, obietnice i dementi. Co dalej z targowiskiem przy ul. Kubiny? Autor komentarza: Gwarecka Treść komentarza: Ten samochód stał w tym miejscu chyba od stycznia czy lutego i nikt się nim nie interesował Data dodania komentarza: 31.07.2026, 15:02 Źródło komentarza: Kierowcy przejeżdżali obok płonącego samochodu, ale żaden nie miał gaśnicy
Reklama
Reklama