Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 30 stycznia 2026 00:12
Reklama Baner reklamowy
Reklama
Reklama

Sznupek w Przedszkolu nr 29 w Chorzowie

22 listopada chorzowski policjant ze Sznupkiem - maskotką śląskiej policji zawitali do Przedszkola nr 29 w Chorzowie. Dzieci z otwartymi rękami przywitały swoich gości i uważnie wysłuchiwały parad dotyczących bezpiecznego poruszania się w drodze do i z przedszkola.
Sznupek w Przedszkolu nr 29 w Chorzowie

Podczas spotkania mł. asp. Marek Krajewski przeprowadził pogadankę na temat zachowania się podczas spotkania z nieznajomym oraz zasad prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Mundurowy przypomniał też maluchom jak ważne dla ich bezpieczeństwa na drodze są odblaski. Przedszkolaki mogły obejrzeć sprzęt wykorzystywany przez policjantów w codziennej służbie, zapoznać się z pracą, jaką wykonują policjanci na różnych stanowiskach. Dodatkową atrakcją była maskotka śląskiej policji,pies Sznupek, który niezłomnie cieszy się ogromną popularnością wśród milusińskich.

 

 

 

Źródło: KMP Chorzów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze

Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Bawicie się naszym kosztem. Politycy, tfu!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 13:57Źródło komentarza: Budżetowe „być albo nie być” Chorzowa. Czy prezydent Michałek dogadał się z PiS-em?Autor komentarza: WrrrrrTreść komentarza: PiS za stołki sprzeniewierza zaufanie mieszkańców! Wstyd, hańba!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 11:37Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: Wkurzony mieszkaniecTreść komentarza: Rodzi się nowa koalicja dla Chorzowa. Kibolsko-pisowsko-konfederacka, teraz będzie kraina mlekiem i miodem płynąca.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 11:30Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: slazakTreść komentarza: To będą zmarnowane pieniadze podatnika!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 10:18Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: Ruby1920Treść komentarza: Chlestowski jest z KO oczywisxienze ta spółka robi pod górkę Michalkowi. Trzymej się chopie i ni dej się tym politykierom. Ino RuchData dodania komentarza: 29.01.2026, 10:13Źródło komentarza: Co ze wsparciem dla Ruchu Chorzów? Dotacja celowa pod znakiem zapytaniaAutor komentarza: obywatelTreść komentarza: Jedzie taki kretyn jak szaleniec, stwarza zagrożenie, ma gdzieś społeczeństwo i czyje się jeszcze pokrzywdzony działaniami służab Ale jak rozbije to przyjdzie oczywiście do państwowej służby zdrowia po ratunek, bo przecież mu się należała będzie pomoc, za kasę tego samego społeczeństwa którym pogardza.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:46Źródło komentarza: 320 km/h na A4 w Chorzowie. Policja szuka świadków i prosi o pomoc
Reklama
Reklama